Autosedačky

Bezpečné a Komfortné Autosedačky pre Vaše Deti
Autosedačky sú nevyhnutnou súčasťou každej rodinnej výbavy. Nielenže zabezpečujú komfort pre vaše deti počas cestovania autom, ale sú predovšetkým kľúčové pre ich bezpečnosť. V našej ponuke nájdete široký výber autosedačiek od renomovaných výrobcov, ktoré spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy.
Kľúčové Vlastnosti Autosedačiek....

#ShowMore#

Bezpečnostné Normy: Naše autosedačky sú testované a certifikované podľa európskych bezpečnostných noriem ECE R44/04 alebo i-Size, zabezpečujúc najvyššiu možnú ochranu pre vaše deti.

Ako Vybrať Autosedačku?

Pri výbere autosedačky je dôležité zvážiť vek a hmotnosť dieťaťa. Na trhu existujú rôzne typy autosedačiek prispôsobené rôznym vekovým a hmotnostným kategóriám.

Typ Inštalácie: Autosedačky môžu byť inštalované pomocou ISOFIX systému alebo bezpečnostným pásom. ISOFIX systém ponúka rýchlejšiu a bezpečnejšiu inštaláciu.

Bezpečnosť a pohodlie sú kľúčové pri výbere autosedačky pre vaše deti. V našej ponuke nájdete širokú škálu autosedačiek, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy bezpečnosti a komfortu. Vyberte si autosedačku, ktorá je vhodná pre váš automobil a splňuje vaše potreby a očakávania.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 30 - 480 položiek celkom

Cena

3550
13550

Značky

Zobrazených položiek: 480
Hore
Ďalšie produkty