BABY EINSTEIN Hračka senzorická aktívna Neptune's Busy Bubbles™

Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Dostupnosť Vypredané
Kód: 16656-6
17,95 €
BABY EINSTEIN Hračka senzorická aktívna Neptune's Busy Bubbles™
Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Hračka Baby Einstein Ocean Explorers Neptune´s Busy Bubbles Activity je ručná, multisenzorická hračka, ktorá zapája zmysly dieťatka a podporuje učenie o príčinách a následkoch pomocou hudby, svetiel, zvukov, textúr a ďalších prvkov. 5 multisenzorických bublín pomáha dieťatku aktivovať svetlá, 7 melódií, hrkálky a ďalšie funkcie pri každom stlačení tejto hračky s motívom oceánu. Zdvihnutím textilnej klapky Opus sa odhalí bezpečné zrkadielko pre deti.

Roztočte morskú hviezdicu, aby ste počuli cvakavý zvuk a videli, ako sa žlto rozsvieti. Preskúmajte gélovú štruktúru gombíka medúzy a počujte "Medúza sa vrtí", keď sa kruh okolo medúzy rozžiari na fialovo. Prepnite modrý spínač, aby ste počuli Pieseň o stohovaní a videli modré svetlá. Roztočte guľôčku, aby ste videli a počuli, ako sa kotúľajú hrkajúce guľôčky. Farebná, 3-krúžková hrkálka s korálkami stimuluje rozvoj jemnej motoriky a každé stlačenie posilňuje učenie a zapojenie príčiny a následku.

Povrch sa utiera. Obsahuje ovládanie hlasitosti.

Vlastnosti:
- Hračka Baby Einstein Ocean Explorers Neptúnove rušné bubliny zapojí oči, uši a prsty dieťatka pomocou svetiel, hudby, textúr, zvukov a ďalších prvkov.
- Dieťa aktivuje svetlá, hudbu, zvuky oceánu a ďalšie funkcie interakciou s každou bublinou. Trojkrúžková guľôčka na rukoväti podporuje rozvoj jemnej motoriky.
- Obsahuje celkovo 7 melódií vrátane 3 pesničiek zo série Baby Einstein Ocean Explorers - "Medúza sa vrtí", "Skladacia pesnička" a "Pesnička o tímovej práci".
- Ľahko uchopiteľná rukoväť umožňuje dieťatku objavovať na cestách. Ovládanie hlasitosti chráni malé ušká. Povrch sa utiera. Vyžaduje 3 batérie AAA.
- Obsahuje korytnačku Neptúna zo série Baby Einstein Ocean Explorers.
Kategória: Hudobné hračky
Délka: 9,14 cm
Šířka: 25,40 cm
Hloubka: 21,59 cm
Objem: 5012,25 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: