Bebetto kombinovaný kočík Bresso Premium Class Dark 100 BEBETTO Kombinovaný kočík

Neohodnotené
Značka: BEBETTO

 

 

Dostupnosť Skladom u výrobcu
Kód: BE11325 - DARK 100
659 €
Bebetto kombinovaný kočík Bresso Premium Class Dark 100 BEBETTO Kombinovaný kočík
Neohodnotené
Značka: BEBETTO

 

Kombinovaný kočík BEBETTO BRESSO PREMIUM

 BEBETTO BRESSO PREMIUM

 Bresso Premium Class je kočík, ktorý je vytvorený s maximálnou starostlivosťou o každý detail. Konštrukcia s povrchovou úpravou s vysokým leskom (Aluminium High Gloss), a súčasne spodná časť vaničky potiahnutá fóliou s karbónovou štruktúrou spôsobujú, že vyzerá skutočne exkluzívne. Vanička bola zhotovená s atraktívnym hliníkovým profilom, ktorý je jedinečným doplnkom kočíka. Nové, menšie úchyty na prenášanie vaničky, robia kočík ešte atraktívnejším. Funkčné riešenia predstavené v najnovších verziách kočíka budú apelovať na tých najnáročnejších.

V sérii Premium Class si môžete vybrať z troch kolekcií - STELLA, DARK a SILVER. V každej z nich sú lesklé detaily dokonale zladené s tlmeným čalúnením. Ktorú verziu si vyberiete?

 Vo vaničke kočíka sa môžete spoľahnúť na veľmi široký rozsah nastavenia sklonu striešky - môžete chrániť dieťa pred chladom alebo vetrom. Vďaka novému systému regulácie, bude táto činnosť pohodlná ako ešte nikdy predtým. Striešku na vaničke zložíte buď stlačením rukoväte, alebo - ako predtým - stlačením dvoch tlačidiel na bokoch vaničky. Ak chcete uvoľniť zámok vaničky a vybrať vaničku z konštrukcie, môžete stlačiť dve tlačidlá na oboch stranách vaničky alebo potiahnuť úchyt na spodnej časti vaničky.

 Odkrytý ventilačný panel umožňuje odvádzanie tepla z vnútra kočíka. A čo viac, v spodnej časti vaničky sú umiestnené nastaviteľné vetracie mriežky, ktoré umožňujú vstup čerstvého vzduchu. V spodnej časti vaničky sa taktiež nachádza výsuvné ovládanie, pomocou ktorého je možná regulácia opierky - zmena jej polohy je možná bez potreby odstránenia dieťaťa z kočíka. Matrac je vybavený vymeniteľným poťahom, ktorý uľahčuje jeho čistenie.

 

Pozoruhodná je nová verzia športovej časti kočíka Bresso Premium Class. Najnovší systém jej uvoľnenia z konštrukcie znamená, že môžete jednoduchým spôsobom preložiť dieťa v smere alebo proti smeru jazdy. Automatické blokovanie v systéme regulácie striešky umožňuje jej rýchle nastavenie. Jednoduchý spôsob uvoľnenia madla vám umožní pohodlne umiestniť dieťa do športovej časti kočíka. Doplnili sme taktiež obojstranný matrac, ktorý je na jednej strane vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý zaručuje pohodlie počas letných prechádzok.

 Najnovšia verzia Bresso Premium bolo vybavená kolieskami Flexy Wheels. Vďaka tomu nemusíte pamätať na udržiavanie správneho tlaku v pneumatikách. V kočíku Bresso je veľmi dobrá absorpcia nárazov, ktorá zabezpečí, že aj pri jazde na nerovných povrchoch sa môžete spoľahnúť na skutočne účinnú absorpciu otrasov. Za to zodpovedajú zadné nastaviteľné tlmiče nárazov a súčasne aj  mäkké/tvrdé bočné tlmiče. Vďaka týmto systémom je možné prispôsobiť odpruženie hladkým alebo nerovným povrchom.

Bresso Premium Class tiež používa systém SAS (Shock Absorption System), t.j. inovatívne predné tlmiče nárazov, ako aj DMS (Direction Memory System), ktorý si pamätá polohu predných kolies, keď sú nadvihnuté zo zeme. To všetko znamená, že tento kočík určite osloví aj tých najnáročnejších.

Voliteľné príslušenstvo :

Možnosť nakliknuť na konštrukciu kočíka pomocou adaptérov (sú v cene pri kúpe trojkombinácie) autosedačku Maxi Cosi 0-13 kg, Be Safe, Cybex,  KITE a iné...

  Súčasťou kočíka je :

 Hlboká vanička a športová sedačka, taška na rukoväť kočíka, pláštenka, moskytiera, držiak na pohár.

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Kategória: Kombinované kočíky
Záruka: 2 roky
pri vypredaní- 3 - 21 dni:
Konštrukcia: PREMIUM DARK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
PREČO PRÁVE BEBETTO?
Pre dieťa je každá prechádzka jedinečnou udalosťou. Preto nechcete myslieť na obsluhu kočíka, ale jednoducho si užiť chvíle strávené s bábätkom a nechať ho objavovať svet. V Bebetto to veľmi dobre vieme a robíme všetko pre to, aby bola každá spoločná prechádzka potešením.
Bebetto znamená pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa. Vďaka takmer 30-ročným skúsenostiam, neustálej práci na inovatívnych riešeniach a otvorenosti novým štýlom pripravujeme kočíky, ktoré splnia aj tie najvyššie očakávania.