CHICCO Cumlík Physio Soft celokaučukový 6-12m

Neohodnotené
Značka: CHICCO
Dostupnosť Vypredané
Kód: 73002.31
3,99 € –43 % 2,27 €
CHICCO Cumlík Physio Soft celokaučukový 6-12m
Neohodnotené
Značka: CHICCO
CHICCO Cumlík Physio Soft celokaučukový 6-12m
Akcia
3,99 € –43 %
Celokaučukový cumlík Chicco Physio Soft rady Physioforma je unikátny aktívny ortodontický upokojujúci cumlík vyrobený z jedného kusu bez rušivých spojov. Celý cumlík je z mäkkého, poddajného, no odolného prírodného kaučuku – jemnej, elastickej prírodnej gumy pre pohodlie a teplý pocit pripomínajúci mamičkinu pokožku pri saní.
Kaučuk je prírodný materiál, ktorý je schopný sa prispôsobiť profilu detských úst. Je to najmäkší materiál, je pružný a zároveň pevný, naťahuje sa a zmršťuje sa do pôvodného tvaru. Vďaka prírodnej štruktúre je odolný voči prehryznutiu. Kaučuk je zároveň jediný materiál, ktorý prenáša prirodzene a rýchlo teplo, čo je pre dieťa veľmi dôležité, pretože dieťa potrebuje tepelný kontakt.
Ergonomický tvar cumlíka dokázateľne podporuje správne, fyziologické dýchanie novorodencov. Napomáha polohe jazyka na podnebie, teda smerom dopredu a hore, a tak učí dieťatko správne, nosom dýchať priamo od narodenia. Okrem toho tento anatomický dudlík napomáha správnemu vývoju čeľuste. Nesprávne dýchanie ústami, od ktorého ergonomický tvar cumlíkov Chicco Physioforma deti odnaučí, totiž zvyšuje riziko SIDS, a tiež prispieva k nesprávnemu vývoju úst a sánky.
Ortodontický tvar cumlíka sa prispôsobí tvaru úst a stimuluje dieťa správnym spôsobom tak, aby nedošlo k potlačeniu sacieho reflexu ani nesprávnemu vývoju chrupu.
Cumlíky vo verzii Physio Soft a Physio Mini Soft sú vyrobené z jedného kusu materiálu a vďaka tomu sú výnimočne mäkké a ideálne aj na spánok. Použitie cumlíka počas spánku znižuje riziko vzniku SIDS (syndróm náhleho úmrtia novorodenca) o 61 %.
Praktické držadlo zo zadnej strany umožňuje rodičovi cumlík nežne pridŕžať počas spoločných vzácnych okamihov, alebo cumlík pripojiť na univerzálny klip na cumlík.


Vlastnosti:

- drážka a špecificky zaoblený tvar podporujú prirodzenú pozíciu jazyka v ústach, vývoj čeľuste a správne dýchanie
- tvar cumlíka rovnomerne rozdeľuje tlak jazyka na podnebie, čím zabezpečuje prirodzený a správny vývoj počas toho ako dieťatko rastie, a to aj vďaka trom rôznym veľkostiam (0-6m, 6-16m, 16-36m)
- extrémne mäkká zúžená pätička cumlíka umožňuje dieťaťu zavrieť ústa a redukuje riziko nerovnomerných zubných oblúkov (je ortodonticky korektná)
- cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku– jemnej, elastickej prírodnej gumy

- neobsahuje BPA
- odporúčaný vek: 6-16 mesiacov
- balenie obsahuje 1 ks

Kategória: Utišujúce cumlíky
Délka: 11,00 cm
Šířka: 5,00 cm
Hloubka: 14,00 cm
Objem: 770,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

je talianská značka, ktorá vznikla v roku  1958 a v súčasnosti patrí k najväčším talianskym a svetovým výrobcom potrieb pre deti. Svoju obľubu si Chicco zaistilo pútavými produktmi za priaznivé ceny, vysokou kvalitou, v neposlednom rade bezpečnosťou a moderným dizajnom.

Chicco to sú kvalitné kočíky, autosedačky, detské jedálenské stoličky, hračky, ale i kozmetika a hygienické pomôcky.

Veľkosť, ktorú táto spoločnosť svojimi produktmi pokrýva naozaj vystihuje jej slogan, ktorý znie: „chicco, tam kde je dieťa".