Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

Cybex Eos Lux 2v1 - Ocean Blue

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 522003859
579,95 €
Cybex Eos Lux 2v1 - Ocean Blue
Neohodnotené
Značka: CYBEX
cyb 23 int combi eoslux cot slv ocbl greyedout 18828a16e3b1b770
Novinka

Cybex Eos Lux 2v1

Zoznámte sa s kočíkom 2v1 vyrobeným na každý deň s vaším drobcom. Eos Lux uľahčuje život, takže môžete relaxovať a užívať si každý okamih.

Kočík Eos Lux sa mení, ako vaše dieťatko rastie. Začínate s hlbokou vaničkou ktorá poskytuje dieťatku pohodlie a bezpečnosť. Keď vaše dieťa začne sedieť, vaničku možno premeniť na sedačku výmenou látkových komponentov na ráme, čo sľubuje pohodlné vozenie až do veku štyroch rokov. Cestovný systém umožňuje plynulý prechod z auta do vonkajšieho sveta. A veľké terénne kolesá a odpruženie predných kolies skrátia prácu na hrboľatom teréne.

Technické údaje:

  • Vekové rozpätie: Od narodenia do cca. 4 roky
  • Hmotnosť dieťaťa: Max. 22 kg

Pokyny na starostlivosť:

  • Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C
2 v 1: detská postieľka k sedadlu2v1: hlboká vanička sa premení na športové sedenie
Všetko, čo potrebujete na ich prvé štyri roky. Po prvé, váš novorodenec môže pohodlne ležať vo vaničke. Potom, keď vyrastú dostatočne veľké na to, aby sedeli vzpriamene, jednoducho prepnite do režimu sedadla výmenou látkových častí na ráme.
Cestovný systém pripravený  Cestovný systém pripravený
Jeden rám, tri spôsoby jazdy. Okrem vaničky a sedacej súpravy môžete na rám kočíka pripevniť ocenenú detskú autosedačku CYBEX. Takže môžete vziať svoje dieťa z jazdy na prechádzku bez toho, aby ste ho zobudili.
Kolesá pre všetky terény  Kolesá pre všetky terény
Pneumatiky odolné proti prepichnutiu a uzamykateľné predné kolesá zaisťujú stabilitu a hladkú jazdu. Užite si prechádzku, nech ste kdekoľvek – či už idete po dláždených uliciach alebo na rodinnom výlete v prírode.
Odpruženie predného kolesa  Odpruženie predného kolesa
Zabezpečte plynulú jazdu pre vaše spiace dieťa vďaka odpruženiu predných kolies, ktoré minimalizuje otrasy a otrasy. Pieskové, trávnaté alebo štrkové cestičky – zvládne každé dobrodružstvo v teréne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.