Cybex Mios Podvozok + Seat Rosegold

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 521002525
599,95 €
Cybex Mios Podvozok + Seat Rosegold
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Rosegold1
Doprava zadarmo

Cybex Mios Podvozok + Seat Rosegold

 

Mios podvozok slúži ako základ pre Váš kočík Mios a je dostupný v 4 elegantných farebných variantoch. Na konštrukciu môžete pripevniť jednu z 3 rôznych možností v závislosti od veku dieťaťa: hlbokú vaničku Mios Lux, detskú autosedačku CYBEX alebo športovú sedačku Mios. Všetky jednotlivé produkty je potrebné zakúpiť samostatne, aby ste si mohli prispôsobiť svoj Mios podľa vlastného štýlu.

 

Technické údaje:

Vekové rozpätie: Od narodenia do cca. 4 rokov

Hmotnosť dieťaťa: Max. do 22 kg (v smere aj proti smeru jazdy)

 

Kompaktný kočík

Mios je navrhnutý tak, aby urobil dojem. Ľahkosť a štíhla silueta tohto kočíka Vám umožní ľahko manévrovať životom. A vďaka kompaktnej konštrukcii sa zmestí kamkoľvek bez námahy. ​

Mios je Vaším dokonalým spoločníkom na vytvorenie pôsobivo elegantného vzhľadu. Prechádzajte príležitosťami každodenného života s bezkonkurenčnou obratnosťou a brilantným dizajnom.

 

Pokyny na starostlivosť:

Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C

 

Produkty na kombinovanie:

Hlboká vanička Mios Lux

Mios Seat Pack – poťah na športovú sedačku

Dojčenské autosedačky CYBEX

Pultík na občerstvenie

Slnečník

Držiak pohárov 2 v 1

 

Kompaktný a ľahký

Pohybujte sa rýchlo ako mesto. Pôsobivo ľahký, bez námahy manévrovateľný a dostatočne tenký na to, aby sa preplietol aj v najtesnejších priestoroch.

Priedušná sieťovaná chrbtová opierka v športovej sedačke

Hrejivá vložka je príjemná v chladnom počasí. Ale počas horúcich dní vložku vyberte a využite chladivé sieťované operadlo pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.

Bezpečnostné pásy v športovej sedačke nastaviteľné jedným ťahom

Zabezpečte svoje dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd len jednou rukou. Náš jedinečný systém bezpečnostných pásov nastaviteľných jedným ťahom uľahčuje pripútanie Vášho dieťaťa v športovej sedačke Mios

Cestovný systém pripravený (na dokúpenie)

Luxus podľa výberu – od narodenia až po batoľa. Prispôsobte jazdu svojmu dieťaťu tak, aby mu vyhovovala. Ľahko striedajte medzi hlbokou vaničkou, detskou autosedačkou a otočnou športovou sedačkou na konštrukcii.

Polohovanie a skladanie jednou rukou

Jedna ruka je všetko, čo potrebujete na sklopenie športovej sedačky Mios do polohy ľahu alebo na zloženie kočíka pre ľahké skladovanie na cestách – druhú ruku máte voľnú, aby ste sa mohli držať svojho drobca.

Otočná športová sedačka (na dokúpenie)

Umiestnite sedačku v smere jazdy, aby Vaše dieťa videlo mesto alebo smerom k Vám, aby ste mali bližší kontakt. Bez ohľadu na to, aký spôsob zvolíte, nastavenie je rýchle a jednoduché.

Odpruženie všetkých kolies

Hladké odpruženie všetkých kolies poskytuje dieťaťu tichú a pohodlnú jazdu.

XXL slnečná strieška na športovej sedačke

Rozšírte XXL slnečnú striešku UPF50+, aby ste Vaše dieťa ochránili pred slnkom, vetrom alebo dažďom. Vetracie okienko v strieške Vám umožní kontrolovať Vaše dieťa.

Nastaviteľná opierka nôh

Pohodlie na cestách s možnosťou výberu z 3 rôznych polôh opierky nôh.

 

Uvedená cena obsahuje konštrukciu (podvozok) kočíka s úložným košíkom a kolesami a konštrukciu Seat, na ktorú pripevníte poťah športovej verzie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.