Cybex základňa Base One

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 521003065
109,95 €
Cybex základňa Base One
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Base One 3
Doprava zadarmo

Cybex základňa Base One

 

Base One je bezpečná základňa pre detskú autosedačku Aton S2 i-Size, ktorá zvyšuje bezpečnosť a stabilitu – vďaka ISOFIX konektorom a výškovo nastaviteľnej nosnej nohe.

 

Detaily produktu

Vychutnajte si pokoj na každej ceste autom – vďaka Base One: Skombinujte túto základnú jednotku s Vašou detskou autosedačkou Aton S2 i-Size a vychutnajte si pohodlný pocit, že Vaše dieťa je maximálne chránené. Base One, vybavená individuálne otočnými ISOFIX konektormi a výškovo nastaviteľnou nohou, pridáva týmto detským autosedačkám extra bezpečnosť a stabilitu. Inštalácia jedným kliknutím umožňuje bezpečné a jednoduché vkladanie a vyberanie autosedačky z vozidla bez potreby ďalšieho upevňovania. Indikátory inštalácie Vám pomôžu správne nastaviť základňu a vďaka ktorým budete vedieť, že je Vaša základňa bezpečná a pripravená na použitie.

 

Technické špecifikácie:

Bezpečnostná norma: i-Size, UN R129/03

Vekové rozpätie: Od narodenia do cca 24 mesiacov (v kombinácii s Aton S2 i-Size)

 

Funkcie:

Rýchle spojenie s Vašou detskou autosedačkou

Bezpečná a jednoduchá inštalácia jedným kliknutím

ISOFIX a nastaviteľná nosná noha

Jednoduchá manipulácia a skladovanie

Ultra ľahká a extra kompaktná

 

Kompatibilita:

Kompatibilné s Aton S2 i-Size

Kompatibilné s Aton B2 i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.