Espiro Only 210 stylish black

Neohodnotené
Značka: ESPIRO

Kočík Espiro Only 2023 je nová kategória ľahkého, kompaktného a funkčného kočíka 2v1 s nosnosťou 22kg.

Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: 99847
555 € –6 % 519 €
Espiro Only 210 stylish black
Neohodnotené
Značka: ESPIRO
541 2 espiro only 2022 22
Akcia Tip
555 € –6 %

Kočík Espiro Only 2023 je nová kategória ľahkého, kompaktného a funkčného kočíka 2v1. Navrhnuté tak, aby slúžilo rodičom a deťom prvé 4 roky života, bez nutnosti výmeny za ľahšie ovládateľný kočík. S ľahkým hliníkovým rámom dostupným na nafukovacích alebo gélových kolesách s plným tlmením nárazov.

Hlboká vanička:

Hlboká vanička váži iba 3,9 kg a má priestranný interiér. Navyše má dvojitý ventilačný systém, ktorý zaistí tepelný komfort v horúcom počasí. A v chladnejších dňoch je možné vaničku použiť so špeciálnym krytom na zips a golierom na magnet. Veľkou výhodou je kvalitný matrac a odnímateľná podšívka z mäkkého a pre deti príjemného materiálu. vanička má prídavnú strechu a zabudovanú moskytiéru - v lete nie je potrebné používať ďalšie príslušenstvo chrániace pred svetlom alebo hmyzom.

Športová sedačka:

Keď si bábätko začne samo sadať a pozorovať svet, potrebuje kočík s bezpečným a pohodlným sedením. Preto má model Only sedadlo, ktoré je možné namontovať oboma spôsobmi: v smere aj proti smeru jazdy. Najmladší sa často cítia bezpečne, keď vidia rodičia na prechádzkach, a keď zostarnú, najviac ich zaujíma svet okolo seba. Ďalšou výhodou sedačky je opierka nôh, opierka chrbta, priestranný sedák, popruhy sú plne nastaviteľné a dajú sa ľahko a rýchlo prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa. Operadlo je možné nastaviť do rovnej polohy, aby dieťa mohlo pohodlne spať pri dlhých prechádzkach. Dôležité pre rodičov - táto multifunkčná sedačka váži iba 4 kg.

Podvozok:

Aby bolo používanie podvozku čo najjednoduchšie, je rám vyrobený z ľahkého hliníka, je možné ho zložiť na minimálnu veľkosť iba jedným pohybom ruky, takže ho možno ľahko premiestňovať a skladovať naplocho a zvisle. Váži iba 7 kg. Je k dispozícii na pumpovaných alebo gélových kolesách, všetky kolesá majú tlmenie nárazov a predné kolesá sú plne torzné a majú blokádu. Podvozok má tiež veľmi priestranný košík, do ktorého sa zmestí mnoho príslušenstva a pred vypadnutím ho chráni kryt na zips. Rám je tiež vybavený obojstranným držiakom nápojov.

S kočíkom je dodávané:

  •  adaptére na zvýšenie vaničky
  •  držiak na nápoje
  •  prebaľovacia podložka
  •  taška na prislušenstvo
  •  kryt na vaničku
  •  matrac vo vaničke
  •  nánožník na športový kočík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: