Kunert Molto 06 Grey

Neohodnotené
Značka: KUNERT
Autosedačka 0-13 kg (vajíčko)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 103146/NIE 103146/NO Zvoľte variant
419 € 528 € od 419 € –9 % 379 € 479 € od 379 €
Kunert Molto 06 Grey
Neohodnotené
Značka: KUNERT
molto wozek dzieciecy 2w1 (10)
Akcia
419 € 528 € od 419 € –9 %

Kočík Kunert Molto – Perfektná Voľba Pre Moderné Rodiny

Hľadáte dokonalý spoločník pre vaše rodinné dobrodružstvá? Kočík Kunert Molto kombinuje elegantný dizajn s funkčnosťou, ktorú očakávate od prémiových kočíkov.

Konštrukcia je vyrobená z ľahkého, ale odolného hliníka. Vďaka tomu je detský kočík Molto pohyblivý a ľahko ovládateľný.

Odpruženie je prvok, ktorý je zodpovedný za absenciu otrasov za jazdy. Vďaka nemu zaistíte svojmu dieťaťu kľudný spánok. Systém Shock Stop použitý v kočíkoch značky Kunert eliminuje nepríjemné vibrácie. Skladá sa z dvoch prvkov: odpruženia zadných kolies a dodatočného bočného odpruženia nárazov. 

Systém Shock Stop

Odpruženie zadných kolies vyrovnáva hmotnosť kočíka a zabezpečuje tak plynulú ovládateľnosť na hrboľatých cestách.
Dodatočné bočné odpruženie nárazov, ktoré možno ľahko zapnúť alebo vypnúť jednoduchým mechanizmom. Po otočení tlmičov je kočík pružnejší a prispôsobí sa povrchu, čím znižuje otrasy, ktoré pociťuje Vaše dieťa. Pri prechádzkach po rovnom povrchu je dobré bočné odpruženie vypnúť.

Veľké kolesá - jazda v bezpečných a pohodlných podmienkach

Predné kolesá s priemerom 25 cm a zadné kolesá s priemerom 29 cm Vám dávajú istotu, že sa s kočíkom bude dobre manipulovať na akomkoľvek povrchu. Je vhodný ako na prechádzky po asfaltových cestách, tak aj do náročnejších terénov, napríklad deravých chodníkoch alebo poľných cestách. Poradí si s jazdou po piesku, snehu alebo prejazdom cez obrubník.

Bezporuchové a otočné gélové kolesá

Pri použití gélových koliesok sa nemusíte starať o ich pumpovanie. Neprepichnú sa ani pri najetí na sklo alebo iné ostré predmety. Predné kolesá sa otáčajú o 360°, vďaka čomu je kočík pohyblivý a ľahko ovládateľný. Môžete ich uzamknúť pomocou inovatívnych prepínačov. Aby ste to mali ešte jednoduchšie, kolesá sa sami vyrovnajú – bez ohľadu na to, v akej polohe boli pred uzamknutím.

Nastaviteľná rukoväť potiahnutá ekokožou.

Kočík má nastaviteľnú rukoväť, čo znamená, že si ju môžete prispôsobiť svojej výške. Vďaka tomu sa s ním pohodlne jazdí vyšším aj nižším ľuďom. Rukoväť je potiahnutá ekokožou, vďaka čomu nekĺže v rukách a umožňuje Vám vždy bezpečné a pohodlné držanie aj pri dlhých prechádzkach.

Kočík je pripravený na použitie prakticky od vybalenia (stačí rozložiť rám, namontovať kolieska a pripevniť vaničku) - nemusíte priskrutkovávať ani jednu skrutku.

Skladanie kočíka Molto 2v1

Jednoducho odoberte vaniičku, podržte tlačidlá na oboch stranách rukoväte a zložte rám. Uistite sa tiež, že zapadol bezpečnostný mechanizmus - budete počuť charakteristické cvaknutie - vďaka tomu sa rám sám nerozloží, takže môžete konštrukciu ľahko prenášať. Po zložení môžete odpojiť kolesá a osky kočíka, čo Vám umožní uložiť rám aj do skrine alebo ho prevážať v malom kufri. Rovnako jednoducho môžete tiež odmontovať predné kolesá - ​​stačí stlačiť tlačidlo nad nimi.

Ak chcete rozložiť rám kočíka, odstráňte poistky, držte rukoväť a potiahnite ju nahor, až kým nezapadnú uzamykacie mechanizmy. Teraz už stačí len pripevniť vaničku alebo golfový kočík a kočík je pripravený na použitie.

Na videu je vidieť rozkladanie kočíka Molto Premium, ktoré je rovnaké ako u kočíka Molto. 

Montáž v smere jazdy alebo v protismere

Vaničku a golfový kočík je možné namontovať v smere jazdy alebo v protismere. Dieťa môže byť otočené tvárou k Vám (vtedy sa s ním môžete voľne rozprávať a udržiavať očný kontakt) alebo sa pozerať na svoje okolie spredu (keď vyrastie a bude sa viac zaujímať o svet okolo seba).

Inteligentné odpojenie vaničky

Inteligentné pamäťové tlačidlá pri odpojovaní vaničky umožňujú jednoduché odpojenie vaničky jednou rukou. Vaničku môžete teda odpojiť a nosiť ju stále so sebou s dieťaťom na druhom ramene. 

Vetranie

Kočík má vetracie okienka v búdke vaničky a športovej časti kočíka.

Vďaka správnemu vetraniu kočíka chránite svoje dieťa pred prehriatím v horúcom počasí a zároveň mu zabezpečíte dostatočné prúdenie a prísun čerstvého vzduchu. 

Nastavenie chrbtovej opierky vaničky a kočíka

Päťstupňové nastavenie chrbtovej opierky vaničky umožní jemne zdvihnúť hlavičku dieťatka. To sa bude hodiť najmä vtedy, keď dieťa ešte nesedí, no chcelo by vidieť mamu a svet okolo.

Chrbtovú opierku golfového kočíka môžete nastaviť do štyroch polôh: od ľahu - najzdravšej polohy pre spiace dieťa, až po úplne vzpriamenú polohu - keď už bábätko vie samostatne sedieť.

Nastaveniu opierky

Vďaka nastaveniu opierky nôh v športovom kočíku nôžky dieťaťa nevisia. To sa hodí aj pri zdriemnutí - predĺži to sedadlo, vďaka čomu sa dieťaťu spí oveľa pohodlnejšie.

Vďaka vysokým stenám vaničky a golfového kočíka si môžete byť istí, že dieťa počas jazdy nevypadne. Hlboké sedadlo golfového kočíka zaisťuje zdravšiu polohu, ktorá je dôležitá, keď sa dieťatko len učí sedieť. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
KUNERT je poľský výrobca kočíkov pre deti s viac ako 25-ročnými skúsenosťami na trhu
Spoločnosť KUNERT spája rodinné tradície s nadšením a novými nápadmi mladej generácie. Dôsledne dbá na bezpečnosť a pohodlie detí, pritom nezabúda ani na moderný dizajn. Neustále vyvíja a zdokonaľuje svoje produkty, aby zabezpečili, že výsledný efekt bude v súlade s najnovšími trendmi v odbore. Osobitnú pozornosť venuje bezpečnosti. KUNERT kočíky majú dva certifikáty od renomovaných spoločností: TUV Nord a ZETOM a sú v súlade s európskou normou EN 1888-1:2018. Všetky kočíky sú vyrábané výhradne v Európskej únii a nachádzajú si veľa spokojných zákazníkov po celom svete.