Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP Electric Double

Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: TLNBPELD
104,95 €
TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP Electric Double
Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP Electric Double
Doprava zadarmo
Elektrická odsávačka materského mlieka TrueLife Nutrio BP Electric Double je skvelým doplnkom starostlivosti o dieťa, ktorý zaistí komfort vám aj vášmu bábätku.

Odsávačka odoberá mlieko z oboch pŕs súčasne a pomôže vám tak vyriešiť aktuálny nedostatok, alebo naopak prebytok mlieka rýchlejšie, než klasická odsávačka. Okrem toho pomocou dvojitej odsávačky odsajete v priemere o 18 % viac mlieka, než pri odsávaní z každého prsu samostatne. S Nutrio BP Electric Double si môžete mlieko pripraviť na neskôr, napríklad keď dieťa spinká alebo práve nemá hlad. V chladničke vám mlieko vydrží až 48 hodín. Odsávačku so sebou môžete vziať aj na cesty, nezaberie vám skoro žiadne miesto, jednoducho sa skladá a čistí. K dvojitej odsávačke je možné dokúpiť aj špeciálnu podprsenku TrueLife Nutrio Bra pre jej uchytenie, ktorá poslúži aj na dojčenie.

Odsávanie z oboch pŕs zároveň
Dvojitá prsná odsávačka Nutrio BP Electric Double, ktorá odoberá mlieko z oboch pŕs súčasne, vám pomôže vyriešiť nedostatok alebo prebytok materského mlieka rýchlejšie, než klasická odsávačka. Zároveň je výhodnejšia pre pravidelné používanie, či už potrebujete odsávať zo zdravotných, alebo časových dôvodov. Pomocou dvojitej odsávačky navyše odsajete v priemere o 18 % viac mlieka, než pri odsávaní z každého prsu zvlášť. Mlieko, ktoré získate odsávaním z oboch pŕs súčasne, má podľa výskumov vyšší obsah tuku a kalórií. Nutrio BP Electric Double je vďaka technológii MilkFlowStimulation® vhodná aj pre maminky, ktoré majú problémy s laktáciou alebo s kojením všeobecne. Pomôže ale aj v situáciách, kedy sa dieťatko nechce samo prisať k prsu. Na ovládanie odsávačky a sledovanie priebehu odsávania slúži intuitívny displej s niekoľkými dotykovými tlačidlami a časovačom. Pri troch módoch máte na výber deväť úrovní, takže si intenzitu odsávania nastavíte tak, aby vám to bolo pohodlné.

Praktické prevedenie ideálne domov aj na cesty a jednoduchá údržba
Odsávačku tvorí len niekoľko častí, zložíte ju veľmi jednoducho, je ľahká a bez problému sa vám zmestí napríklad do tašky na prebaľovanie. Môžete ju so sebou vziať kamkoľvek. Na jedno nabitie vydrží odsávačka 150 minút prevádzky, súčasťou balenia je aj adaptér pre pripojenie do siete. Odsávačka vrátane jemného silikónového nadstavca s pružným lemom je vyrobená zo 100 % zdravotne nezávadného plastu bez chemickej zlúčeniny BPA. Ovládanie odsávačky je intuitívne a osvojíte si ho behom pár minút. Odsávačka Nutrio BP Electric Double je ideálnym pomocníkom pre maminky, ktoré chcú sebe aj svojmu dieťaťu dopriať komfort a pohodlie aj na cestách.

Podprsenka TrueLife Nutrio Bra
K odsávačke možno dokúpiť špeciálnu podprsenku TrueLife Nutrio Bra, ktorá uchytí odsávačku k prsiam. Vy tak máte voľné ruky a môžete pohodlne prepínať medzi jednotlivými režimami a úrovňami odsávania, alebo sa venovať iným činnostiam. Nutrio Bra zároveň slúži aj ako bežná dojčiaca podprsenka, takže ju môžete nosiť celý deň. Podprsenka je dostupná v štyroch veľkostiach a je možné ju dokúpiť ako príslušenstvo k odsávačke.

Technické parametry:
- typ: elektrická
- objem: 300 ml (2× 150 ml)
- systém odsávania: 2fázové
- materiál: bez BPA
- displej: LED s dotykovými tlačidlami
- napájanie: USB kábel
- input: 5 V
- power: 5 W
- kapacita batérie: 1100 mAh
- výdrž batérie: 150 minút
- doba nabíjania: 107 minút
- rozmery základne: 105×105×45 mm
- rozmer odsávačky: 172×125×88 mm
- váha: 670 g (ovládacia jednotka 240 g, 2× odsávačky 120 g, príslušenstvo a ďalšie časti 190 g)
- prevádzková teplota: 10 °C – 40 °C
- prevádzková vlhkosť: 40 – 60 %
- vlastnosti a funkcie: bez BPA, 2fázové odsávanie, možnosť nastavenia intenzity odsávania - 9 úrovní, 3 režimy – odsávanie, stimulácia, masáž, technológie MilkFlowStimulation®, časovač pre automatické vypnutie, zásobník na mlieko 2× 150 ml, výdrž 150 minút, elektrický pohon, zamedzenie spätného toku, LED displej s dotykovými tlačidlami, tichý chod, ergonomický dizajn, nízka hmotnosť
Kategória: Odsávačky mlieka
Délka: 9,40 cm
Šířka: 35,00 cm
Hloubka: 27,00 cm
Objem: 8883,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: