TRUELIFE Sada pre starostlivosť o dieťa BabyKit

Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: TLCTBCT3NNNWAKIT
23,99 €
TRUELIFE Sada pre starostlivosť o dieťa BabyKit
Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Privítanie nového bábätka je radostný zážitok, ale môže byť aj ohromujúci, najmä kvôli nekonečnému množstvu vecí, ktoré je potrebné vybaviť a nakúpiť. Aby sme vám pomohli zorientovať sa, pripravili sme pre vás niekoľko základných vecí pre starostlivosť o vaše dieťatko, ktoré sú na jednom mieste.

Úplne nová súprava TrueLife BabyKit obsahuje všetko, čo potrebujete, od starostlivosti o nechty a vlásky až po náš teplomer TrueLife Care T3 a jemnú odsávačku hlienov - všetko vyrobené z netoxických materiálov a s ohľadom na bezpečnosť.

Táto fantastická súprava je ideálna na doma aj na cesty, je vyrobená tak, aby vydržala, a je dokonalým darčekom pre tých, ktorí sa vydávajú na krásnu cestu rodičovstva.

Rýchly a presný teplomer
Digitálny teplomer TrueLife Care T3 je kľúčovou súčasťou našej súpravy, ktorá zabezpečí pohodu vášho dieťaťa. Toto vyspelé zariadenie zachytí presné údaje o teplote za pôsobivých 5 sekúnd, či už z podpazušia, úst alebo konečníka, alebo dokonca pri meraní vody vo vani - stačí si vybrať vhodný režim. Podsvietený displej poskytuje okamžitú vizuálnu spätnú väzbu tým, že mení farbu podľa nameranej teploty. Zelený displej znamená normálnu teplotu, oranžový upozorňuje na zvýšenú teplotu a červený varuje pred horúčkou. Tento teplomer je vyrobený bez obsahu ortuti alebo iných škodlivých látok a má pružnú, jemnú špičku, ktorá je zárukou bezpečnosti a pohodlia vášho dieťaťa.

Bezpečný a praktický
Každá položka v súprave TrueLife BabyKit je premyslene vyrobená z netoxických, ľahko umývateľných materiálov, ktoré poskytujú maximálnu ochranu pre vaše dieťatko. Jednoduchá údržba navyše zaisťuje vždy čisté a hygienické prostredie pre vaše dieťa, a to s dodatočnou bezpečnosťou nožničiek so zaoblenou špičkou. Súprava TrueLife BabyKit sa ukazuje ako ideálne riešenie na použitie doma aj na cestách - všetky potrebné veci sú šikovne usporiadané v praktickom puzdre a vždy pripravené na akciu. Táto súprava je síce ideálna pre novorodencov a malé deti, ale aj počas batoľacieho veku prináša stále hodnoty.

- Bezpečnosť na prvom mieste: či už ide o novorodenca alebo batoľa, zaručujeme bezpečnosť našej súpravy, ktorá obsahuje nožnice so zaoblenými hrotmi, jemnú kefku s jemnými štetinkami a bezpečné materiály.
- Klinicky certifikované: teplomer TrueLife Care T3, ktorý je súčasťou súpravy, je certifikovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá spĺňa všetky potrebné požiadavky na bezpečné a presné merania.
- Ohybná špička: ohybný hrot teplomera, ktorý bol navrhnutý s maximálnou starostlivosťou, zaisťuje pohodlie počas merania, takže je vhodný aj pre najmenšie detičky.

Technické parametry:
- typ: digitálny teplomer (prediktívny)
- rýchlosť merania: 5 - 10 sekúnd
- rozsah merania: 32,0 °C – 43,9 °C (89,6 °F – 111,02 °F)
- presnosť medzi 35,5 °C – 42 °C (95,9 °F – 107,6 °F): ± 0,1 °C (± 0,2 °F)
- presnosť v iných rozsahoch: ± 0,2 °C (± 0,4 °F)
- režimy : Orálne / rektálne / do podpazušia / do kúpeľa
- zobrazenie: 3-farebné podsvietenie s indikáciou teploty
- pamäť: posledných 10 nameraných hodnôt
- ďalšie funkcie: flexibilný hrot, zvukové signály, alarm horúčky, prepínanie jednotiek (°C/°F), automatické vypnutie, indikácia slabej batérie
- batérie: 1 × CR2032
- výdrž batérie: približne 1 000 meraní (1 rok s 3 meraniami denne)
- stupeň krytia IP: IP27
- prevádzková teplota: 5 °C – 40 °C
- skladovacia teplota: -10 °C – 50 °C

Obsah balenia:

- 1× Teplomer TrueLife Care T3
- 1× Odsávačka hlienov
- 1× Nožničky na nechty so zaoblenými hranami
- 1× Nožničky na nechty
- 1× Hrebeň
- 1× Kefa na vlasy s jemnými štetinami
- 1× Zubná kefka na prsty
- 3× Pilník na nechty
- 1× Cestovné puzdro
- 1× Návod na použitie a bezpečnostné pokyny
- 1× Návod na použitie teplomeru TrueLife Care T3
- 1× Bezpečnostné pokyny pre teplomer TrueLife Care T3
Kategória: Sada starostlivosti o dieťa
Délka: 5,50 cm
Šířka: 12,30 cm
Hloubka: 18,00 cm
Objem: 1217,70 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: