TRUELIFE Sterilizátor do mikrovlnnej rúry Invio MS5

Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: TLIMS5
27,95 €
TRUELIFE Sterilizátor do mikrovlnnej rúry Invio MS5
Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Ochrana imunitného systému vášho dieťaťa pre vás nemusí znamenať neustále vyvarovanie fľašiek a cumlíkov. So sterilizátorom do mikrovlnnej rúry TrueLife Invio MS5 sterilizujete detské fľašky, kúsadlá a ďalšie predmety behom dvoch minút. K tomu potrebujete len obyčajnú vodu a mikrovlnnú rúru. Sterilizátor využíva nemocničnú metódu parnej sterilizácie, ktorá je rýchla, účinná a bez chemických látok. Ničí tak 99,9 % baktérií a mikróbov, ktoré sa na detských predmetoch nachádzajú, bez toho aby poškodil ich povrch. Sterilizátor je navrhnutý pre väčšinu mikrovlnných rúr na trhu a zvládne väčšinu typov dojčenských fliaš. Pojme až 5 fliaš naraz a jednoducho sa ovláda. Vďaka kompaktným rozmerom s ním môžete bez problému cestovať.

Ničí 99,9 % baktérií a mikróbov
Sterilizátor funguje na princípu cirkulácie pary o vysokej teplote. Po umiestnení sterilizátoru do mikrovlnnej rúry účinne a šetrne sterilizuje detské cumlíky, fľašky, savičky, kúsadlá a ostatné predmety, ktoré tak nie je nutné manuálne vyvárať. Metóda parnej sterilizácie je jednoduchá, rýchla a vďaka vysokej teplote pary efektívne ničí až 99,9 % baktérií a mikróbov.

Sterilizácia trvá 2 minúty, vydrží 24 hodín
Celý proces sterilizácie trvá približne 2 minúty, presný čas závisí na výkone vašej mikrovlnnej rúry. Po zatvorení veka sterilizátoru zostávajú predmety vo vnútri sterilné po dobu 24 hodín. Vždy tak máte k dispozícii čistý cumlík alebo fľašku, napríklad keď práve nestíhate, alebo cestujete.

Jednoduché použitie, žiadna chémia
Pretože nám na zdraví vášho miminka záleží, vyrobili sme TrueLife Invio MS5 bez toxických BPA zlúčenín, ktoré sú škodlivé zdraviu vášho miminka aj k životnému prostrediu. Sterilizátor sa nielen jednoducho čistí ale má aj dlhú životnosť. Invio MS5 je veľmi jednoduchý nástroj, ku ktorého použitiu vám stačí len čistá voda z kohútika a mikrovlnná rúra. Nie je potreba žiadny chemický prípravok. Súčasťou balenia je zároveň praktická odmerka a kliešte pre hygienické vyberanie predmetov.
Kategória: Zvlhčovače a čističky
Délka: 26,50 cm
Šířka: 26,50 cm
Hloubka: 16,00 cm
Objem: 11236,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: