TRUELIFE Váha digitálna detská BabyScale B5 BT

Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: TLBSB5BT
66,95 €
TRUELIFE Váha digitálna detská BabyScale B5 BT
Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dojčenská váha, funkcia HOLD (automatická aj ručná), funkcia TARE, smart aplikácia, história meraní v aplikácii, grafické zobrazenie v aplikácii, podsvietený displej, automatické vypnutie, bez škodlivých látok, AAA batérie.

Váženie je možné robiť v kg aj lb, výsledky sú ihneď viditeľné na podsvietenom LED displeji. To ako sa dieťa vyvíja v čase, umožňuje prehľadne sledovať aplikácia, ktorá je kompletne v slovenčine. Veľmi šikovnou funkciou je TARE, vďaka nej zvážite bábätko aj zabalené v deke či oblečené.

Inteligentné funkcie pre jednoduché váženie
Bábätká bývajú málokedy pokojné, hlavne keď ich položíte na váhu. TrueLife BabyScale B5 BT, s maximálnou odchýlkou 5 g a maximálnou hmotnosťou 20 kg, je na ich vrtenie pripravená, stačí využiť funkciu HOLD. V prípade automatického režimu sa aktivuje sama a bez zásahu užívateľa uzamkne na displeji presnou váhu nameranú v momente, keď sa dieťa najmenej pohybuje a vy sa tak nemusíte o nič starať. Ak si prajete mať nad funkciou plnú kontrolu, stačí aktivovať ručný režim a funkcia sa aktivuje len po stlačení tlačidla HOLD. Dieťatku nebýva príjemné ležať na studenej podložke, preto je váha vybavená funkciou TARE, ktorá umožňuje zvážiť ho aj zabalené v deke alebo oblečené. Vďaka funkcii váha oblečenie automaticky odčíta. Všetky namerané hodnoty sa zobrazujú v kilogramoch či librách na dobre čitateľnom podsvietenom LED displeji. Medzi jednotkami je možné ľubovoľne prepínať.

Inteligentné sledovanie rastu
Stiahnite si smart aplikáciu, ktorá je dostupná kompletne v slovenčine, a sledujte rast a vývoj dieťaťa v čase. Aplikácia poskytuje prehľadnú históriu meraní, z ktorých vyplýva jasná informácia ako bábätko priberá a rastie. Zároveň dokáže z dát vytvoriť graf vývoja a jej prostredníctvom je možné ovládať funkcie TARE alebo HOLD. Váhu je možné používať ako s využitím aplikácie, tak aj bez nej.

Bezpečnosť a výdrž
Dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT poskytuje možnosť bezpečného váženia dieťatka. Jej povrch je ľahko umývateľný pre udržanie správnej hygieny a materiál použitý na výrobu váhy neobsahuje žiadne škodlivé látky. Nechcenému posunutiu váhy zabraňujú pogumované nožičky. Batérie zvládnu až 400 meraní a vďaka funkcii automatického vypnutia po dvoch minútach, majú dlhú životnosť. Navyše sú súčasťou balenia, nie je treba ich dokupovať.

Vlastnosti:
- Váhu je možné využiť aj pre väčšie deti s maximálnou hmotnosťou 20 kg.
- Vďaka funkcii TARE máte možnosť odvážiť oblečenie dieťaťa či deku, váhu vynulovať a následne dieťa zvážiť zabalené či oblečené.
- Neposedné bábätká zvážite vďaka funkcii HOLD. Hmotnosť sa uzamkne vo chvíli, keď sa dieťa najmenej pohybuje.
- Sledovanie histórie meraní, uľahčuje aplikácia, v ktorej je možné zobraziť aj grafy alebo zapnúť a vypnúť niektoré funkcie. Váha sa ku telefónu pripojí pomocou Bluetooth.
- Sledovať vývoj a rast bábätka uľahčuje aplikácia, ktorá zobrazuje históriu meraní vrátane grafov.
- Prehľadný podsvietený LED displej váhy je dobre čitateľný aj za znížených svetelných podmienok.
- Podľa preferencií je možné namerané hodnoty zobraziť v kilogramoch aj librách.
- Po uplynutí 2 minút sa váha automaticky vypne, dochádza tak k úspore batérie a predlžuje sa jej životnosť.
- Váha na svoje fungovanie nepotrebuje žiadne káble, vystačí si s 3 AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia a zvládne až 400 meraní.
- Váha je vyrobená z materiálu, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé látky a je ľahko umývateľný - pre dokonalú hygienu.

Technické parametry:
- odchýlka váženia: 5 g
- rozsah váženia: 50 g ~ 20 kg
- batérie: 3× 1,5V AAA
- prevádzková teplota: 5-35°C
- skladovacia teplota: -5-45°C
- rozmery: 67 cm × 33 cm × 5,2 cm
- ďalšie funkcie : HOLD (automatický / ručný), TARE, prepínanie jednotiek, automatické vypnutie
- funkcie smart aplikácie: HOLD, TARE, história meraní, grafické zobrazenie

Obsah balenia:
- 1× dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT
- 3× AAA batéria
- 1× návod
Kategória: Váhy
Délka: 37,00 cm
Šířka: 72,00 cm
Hloubka: 7,50 cm
Objem: 19980,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: