Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

BABY EINSTEIN Hračka hudobná Gramofón DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+

Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 16846-6
24,95 €
BABY EINSTEIN Hračka hudobná Gramofón DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+
Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Tvorte hudbu, skúmajte zvuky a učte sa rytmom s gramofónom Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch. 50 melódií a zvukov umožňuje bábätku pustiť sa do skladieb a podporovať jemnú motoriku. S touto hudobnou hračkou, ktorá odmeňuje detskú zvedavosť každým ťuknutím a otočením, bude bábätko rado tancovať a objavovať hudbu. Technológia Magic Touch pomáha dieťaťu ľahko tvoriť hudbu a podporuje pochopenie príčin a následkov. Na gramofóne, ktorý je vyrobený najmä z dreva s certifikátom FSC, môže dieťa pozastaviť a prehrať vopred nahrané melódie, zmiešať melódie alebo roztočiť platňu, aby zrýchlilo tempo – presne ako skutočný DJ! Zvuky tlačidiel pomáhajú každej melódii znieť skvele a ovládanie hlasitosti robí hudbu zábavnou pre každého! Pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov.

Vlastnosti:
- Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch Gramofón je hudobná hračka, ktorá pomáha deťom vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov ľahko vytvárať hudbu a pochopiť príčinu a následok.
- Technológia Magic Touch ľahko reaguje na jemný dotyk dieťaťa. Dieťa môže namiešať viac ako 40 zvukov a 10 melódií, aby vytvorilo hudbu, ktorá je vždy rytmická.
- Podporuje tvorivosť a jemné motorické zručnosti, keď dieťa stláča, posúva a otáča 9 interaktívnych dotykových bodov. Dieťa môže džemovať v rytme hudby a zvukov.
- Obsahuje ovládanie hlasitosti a drevo s certifikátom FSC.
- Obsahuje Zebru z kníh a relácií Baby Einstein.
- Vyžaduje 3 batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery (V x Š x D): 11,0 x 25,91 x 14,91 cm
Hmotnosť: 0,4 kg
Kategória: Hudobné hračky
Délka: 27,94 cm
Šířka: 16,26 cm
Hloubka: 20,32 cm
Objem: 9231,47 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: