Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

BABY EINSTEIN Hračka hudobná Set bubnov Together in Tune Drums™ Connected Magic Touch™ HAPE 12m+

Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 12804-4
49,95 €
BABY EINSTEIN Hračka hudobná Set bubnov Together in Tune Drums™ Connected Magic Touch™ HAPE 12m+
Neohodnotené
Značka: BABY EINSTEIN
Chcete aby sa vaše deti naučili hrať spolu v zhode? Together in Tune Drums™ je hudobná hračka pre batoľatá a dojčatá, ktorá im umožňuje hrať na bubny samostatne alebo spolu so súrodencami a priateľmi. Bezdrôtovo sa pripája k ostatným nástrojom z kolekcie Together in Tune™ v dosahu a automaticky sa páruje, čím vytvára nádhernú hudbu, ktorú si mama a otec užijú rovnako ako ich deti. Bezpečné bezdrôtové spojenie medzi bicou súpravou, klavírom a gitarou funguje ako vysielačka prostredníctvom rádiových vĺn. Táto súprava bubnov, ktorá vznikla v spolupráci medzi Hape™ a Baby Einstein™, je bezpečná pre deti a podporuje rozvoj jemných motorických zručností. Technológia Magic Touch™ spája trvanlivosť a hodnotu klasickej drevenej hračky s najnovšou technológiou hudobných hračiek súčasnosti. Dokonca aj najjemnejšie poklepanie na maľované bubnové plochy vydáva skutočné zvuky bubna. Vďaka 4 režimom (Discover Mode - Objav; Perform Mode - Predveď; Playful Mode – Zabav sa; Band Mode - Kapela) a 10 populárnym melódiám, dáva táto hračka dieťaťu možnosť vytvárať si vlastné rytmy, vrstviť melódie ale aj vytvárať jednoduché zvuky, a tak vytvárať svoje vlastné pesničky. Ak hľadáte hudobnú hračku ako darček na oslavu bábätka, alebo na prvé narodeniny, táto je tá správna. Drevený dizajn bez gombíkov uľahčuje čistenie bubnovej súpravy. Zahŕňa ovládanie hlasitosti Vypnúť/Nízka/Vysoká. Vhodné pre batoľatá a deti od 12 mesiacov.

Vlastnosti:
- Podnecuje spoločné hranie a spoluprácu – Bábätko môže hrať na bubny samo, alebo spolu s priateľmi a súrodencami vďaka bezdrôtovému pripojeniu k iným nástrojom z rady Together in Tune™ Connected Magic Touch™ v dosahu.
- 4 hudobné režimy – Discover Mode (prehrávanie populárnych melódií a vytváranie nových rytmov); Perform Mode (vrstvové melódie); Playful Mode (pridajte jednoduché zvuky); a režim kapely (hranie spolu s priateľmi a rodinou)
- Ocenená technológia Magic Touch™ – Trvanlivá a hodnotná klasická drevená hračka, povýšená pomocou najnovších technológií. Dokonca aj najjemnejšie poklepanie na maľované bubnové plochy vydáva skutočné zvuky bubna.
- 10 populárnych melódií – Bábätko si môže precvičiť a nakoniec zvládnuť všetkých 10 pesničiek. Ovládanie hlasitosti Vypnúť/Nízka/Vysoká poteší najväčších fanúšikov bábätka (mamu a otca).
- Bezpečný a ľahko čistiteľný povrch – nástroje Together in Tune™ sa pripájajú jednoducho, bezpečne a bezdrôtovo prostredníctvom rádiových vĺn. Drevený dizajn bez gombíkov uľahčuje čistenie bubnovej súpravy.
- Vhodné pre deti od 12 mesiacov.
- Vyžaduje 3 batérie AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery (V x Š x D): 20,07 x 38,1 x 23,11 cm
Hmotnosť: 0,81 kg
Kategória: Hudobné hračky
Délka: 40,13 cm
Šířka: 24,38 cm
Hloubka: 21,84 cm
Objem: 21367,59 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: