CYBEX Cloud T i-Size Jewels of Nature

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Skladom
Kód: 122291
359,95 € –6 % 338 €
CYBEX Cloud T i-Size Jewels of Nature
Neohodnotené
Značka: CYBEX
CLOUD T I SIZE Jewels of Nature 6
Akcia
359,95 € –6 %

Detská autosedačka Cloud T i-Size ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie pre vaše rastúce dieťa. Pri použití v cestovnom systéme so sklopením vo vozidle a polohou úplne poležiačky.

Špecifikácia:

 • Vekový rozsah: Od narodenia do približne 24 mesiacov
 • Výška dieťaťa: 45–87 cm
 • Hmotnosť dieťaťa: Maximálne 13 kg
 • Schvaľovací predpis: UN R129/03

Ergonomické a pohodlné cestovanie

Detská autosedačka CYBEX Cloud T i-Size je dokonalým všestranným riešením. Pri použití so základňou Base T môžete detskú autosedačku sklopiť pre dokonale pohodlnú jazdu. Mimo vozidlo môže byť použitá s kočíkom ako ucelený cestovný systém, ktorý poskytuje maximálne pohodlie vďaka ergonomickej polohe úplne v ľahu.

Všestranné odvetrávanie zaisťuje trvalo príjemnú teplotu sedenia vo všetkých ročných obdobiach. Otočenie o 180 ° umožňuje natáčať autosedačku smerom k dverám vozidla pre ľahké nastupovanie a vystupovanie. Dokonalý spoločník na každom kroku: Cloud T i-Size.
Pokyny na údržbu:

Textilné poťahy je možné prať v práčke na 30 °C

Kompatibilita produktu:

 • Base T
 • Base Z2
 • Letný poťah
 • Slnečná clona
 • Sieťka proti hmyzu
 • Pláštenka do dažďa
 • SensorSafe 4-in-1 Kit Infant
 • Snogga Mini 2
 • Zimný fusak Platinum Mini

Inštalácia autosedačky:

(možnosť 1) Inštalácia pomocou základne: Pozrite sa na logo i-Size. Pokiaľ je sedadlo vozidla opatrené týmto logom, je možné v ňom používať všetky detské autosedačky i-Size a nebude teda uvedené na našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo označené logom i-Size, skontrolujte prosím kompatibilitu vozidla. Pokiaľ vozidlo na zozname nenájdete, kontaktujte prosím náš tím zákazníckej podpory.

(možnosť 2) Inštalácia pomocou pásu: Detskú autosedačku je možné používať vo všetkých vozidlách s automatickým 3bodovým bezpečnostným pásom.

Ergonomický komfort, nech už cestujete kamkoľvek

Inovatívny systém naklápania definuje nové štandardy pre pohodlie a súčasne narovnáva operadlo a opierku nôh pre ergonomickú polohu v ľahu. Pri nakláňaní hlavy vášho dieťaťa je zabránené jej pádu dopredu, aby nedošlo k obmedzeniu dýchania. Mimo vozidla poskytuje ergonomická poloha úplne poležiačky maximálne pohodlie na cestách.

Zlepšená priedušnosť

Vaše dieťa si môže vychutnať príjemné teploty vo všetkých ročných obdobiach vďaka všestrannej ventilácii vzduchu. Látková verzia Plus zahŕňa 3D sieťované vložky, ktoré až šesťkrát zlepšujú priedušnosť - chlad a pohodlie bez ohľadu na počasie.

Jednoduchšie usadzovanie a vysádzanie

Otočte autosedačku Cloud T i-Size smerom k dverám vozidla, aby nastupovanie a vystupovanie bolo bez námahy (vyžaduje Base T). Autosedačku je možné ľahko nasadiť na základňu, takže driemajúce deti môžu pokojne spať. Môžete tiež zabezpečiť svoje dieťa bez akéhokoľvek namáhania chrbta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.