Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

Cybex základňa Base T

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 522000069
249,95 €
Cybex základňa Base T
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Base T 1
Doprava zadarmo

Cybex základňa Base T

 

Base T základňa sa ľahko zacvakne do Vášho vozidla bez potreby bezpečnostného pásu vozidla. Inštalácia je bezpečná a zjednodušená vďaka optimalizovaným vysúvacím adaptérom ISOFIX. Otočný mechanizmus Vám umožní ľahko dostať Vaše dieťa do autosedačky alebo z nej.

 

Detaily produktu

Technické údaje:

Vekové rozpätie (v kombinácii s CloudT i-Size alebo Cloud Z2 i-Size): Od narodenia do cca 24 mesiacov

Vekové rozpätie (v kombinácii so Sirona T i-Size alebo Sirona Z2 i-Size): Od narodenia do cca 4 rokov

Bezpečnostná norma: UN R129/03 i-Size

 

Praktická a všestranná základňa Base T predstavuje bezpečnú a ochrannú základňu pre modulárny systém CYBEX T Line. Praktický a pohodlný otočný mechanizmus umožňuje ľahké nastupovanie a vystupovanie pre Vaše dieťa, či už používate Cloud T i-Size alebo Sirona T i-Size. Optimalizované a vysúvacie adaptéry ISOFIX-Release majú vizuálne indikátory na potvrdenie správneho nainštalovania základne, vďaka čomu je inštalácia intuitívnejšia a jednoduchšia.

 

Funkcie:

Extra stabilita a bezpečnosť v aute, pričom nosná noha zabraňuje rotácii dopredu v prípade nehody

Umožňuje otáčanie detskej autosedačky Cloud T i-Size o 180° – čo Vám umožní pohodlne umiestniť Vaše dieťa do autosedačky

Umožňuje otáčanie autosedačky Sirona T i-Size o 360° – dáva Vám na výber medzi polohou v smere jazdy (od min. 15 mesiacov a 76 cm) alebo bezpečnejšou polohou v proti smere jazdy

Inteligentná investícia: Jedna základňa pre dve po sebe idúce autosedačky (modulárny systém CYBEX T Line)

 

Kompatibilné s:

Cloud T i-Size

Cloud Z2 i-Size

Sirona T i-Size

Sirona Z2 i-Size

 

Jednoduché nastupovanie a vystupovanie

Otočte autosedačky Cloud T i-Size a Sirona T i-Size smerom k dverám auta, aby ste vkladali a vyberali Vaše dieťa z autosedačky bez námahy. Stačí zatiahnuť za ľahko prístupnú rukoväť na základni T a otočíte autosedačku do ideálnej polohy na nastupovanie.

Jedna základňa – dve autosedačky

Keďže je základňa kompatibilná s Cloud T i-Size a Sirona T i-Size, Base T poskytuje maximálnu všestrannosť a dlhotrvajúce riešenie pre Vaše rastúce dieťa. Je to základ modulárneho systému CYBEX T-Line.

 

Intuitívna a jednoduchá inštalácia

Base T vybavená optimalizovanými a vysúvacími adaptérmi ISOFIX, sa intuitívne a jednoducho inštaluje. Autosedačky Cloud a Sirona T i-Size možno tiež jednoducho nacvaknúť alebo zložiť zo základne. Osvedčená a overená technológia nosných nôh tiež poskytuje extra stabilitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.