Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

MEPAL Fľaša detská Campus 400ml Dino

Neohodnotené
Značka: MEPAL
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 04076H
15,95 €
MEPAL Fľaša detská Campus 400ml Dino
Neohodnotené
Značka: MEPAL
Ľahká fľaša Mepal s hravým detským dizajnom je vyrobená zo zdravotne bezpečného plastu na zdravé pitie v škole, na cestách a pri športe.
Fľaša je odolná proti vytečeniu a pri bežnom používaní sa nerozbije. Deti ju ľahko otvoria pomocou vyskakovacieho viečka. Pohodlné pitie aj počas športovej aktivity vďaka tvarovanému hrdlu na pitie. Fľaša má pevný popruh na jednoduché prenášanie.

Vlastnosti:
- Vyrobená z ľahkého, zdravotne nezávadného plastu bez BPA
- ľahko otvárateľný push-up vrchnák
- 100 % nepriepustná
- Pevný popruh na prenášanie
- Možno umývať v umývačke riadu
- opakované použitie šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Otvorte fľašu stlačením tlačidla. Krátko stlačte výpust a fľaša na vodu sa opäť uzavrie.
Fľaša je vhodná do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Pri skladovaní skladujte fľašu bez viečka, aby mohla vyschnúť. Nie je vhodná do mrazničky ani do mikrovlnnej rúry.

Zloženie:
Silikón (PCTG) - neobsahuje BPA.

Fľaše Mepal šetria peniaze a prírodu.
Fľaše Mepal sú opakovane použiteľné a recyklovateľné. Jednorazové PET fľaše znečisťujú naše životné prostredie. Každoročne sa do svetových oceánov dostane viac ako 8 000 000 ton plastov, ktoré ovplyvňujú moria a morský život v nich. Ak to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceánoch viac plastov ako rýb.
Okrem toho PET môžu pri zahrievaní uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny, ako napríklad bisfenol-A/BPA. Voda z vodovodu je zdravá, dostupná a oveľa lacnejšia možnosť ako balená voda. Investícia do fľaše sa rýchlo vráti. Počas jej životnosti ušetríte.

Objem: 400 ml
Hmotnosť: 144 g
Výška: 18,4 cm

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Kategória: Poháriky, hrnčeky a športové fľaše
Délka: 6,40 cm
Šířka: 7,00 cm
Hloubka: 18,40 cm
Objem: 824,32 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: