MEPAL Set desiatový pre deti pro - Avengers

Neohodnotené
Značka: MEPAL
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: 03851H1
29,55 €
MEPAL Set desiatový pre deti pro - Avengers
Neohodnotené
Značka: MEPAL
MEPAL Set desiatový pre deti pro - Avengers
Novinka
Praktický box na desiatu a fľašu s krásnym dizajnom na detskú desiatu alebo obed do školy a na cesty. Vysoko odolný box na desiatu s priehradkami, príbormi a jednoduchým otváraním aj pre menšie deti.
Fľaša na pitie nepriepustná pre zdravý pitný režim. Deti ocenia jednoduché otváranie s vyskakovacím viečkom. Pohodlné pitie aj počas športovej aktivity vďaka tvarovanému hrdlu na pitie. Fľaša má pevný popruh na jednoduché prenášanie.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdraviu neškodného plastu bez BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu látok bez chuti do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňami.

Vlastnosti
- Súprava na občerstvenie
- Box s praktickými priehradkami a príbormi
- 100 % nepriepustná fľaša
- vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
- opakované použitie šetrí prírodu
- objem boxu 750 ml, rozmery 178 x 132 x 61 mm, hmotnosť 250 g
- Fľaša objem 400 ml, rozmery 64 x 70 x 184 mm, hmotnosť 144 g
- vyrobené v Holandsku

Odporúčané použitie: Krabička a fľaša sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Krabička a fľaša nie sú vhodné do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

Zloženie: termoplastický kopolymér (ABS). neobsahuje BPA.

Dózy na potraviny Mepal sú vyrobené z prvotriedneho materiálu akrylonitrilbutadiénstyrénu, skratka ABS. Je to amorfný termoplastický priemyselný kopolymér, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je netoxický, ľahký, odolný voči kyselinám, hydroxidom, uhľovodíkom, olejom, tukom. Je schválený pre styk s potravinami a neuvoľňuje nebezpečné ftaláty a bisfenol (BPA).

Výrobca: Mepal BV, Holandsko.
Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný kuchynský riad, výrobky na uskladnenie potravín v kuchyni, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na pikniku, v záhrade, na cestách aj v práci.

Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.

Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysoko kvalitné, nadčasové v rôznych farbách pre každodennú radosť.

Väčšina výrobkov spoločnosti Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú prísne normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Kategória: Nádoby na uskladnenie jedla
Délka: 20,50 cm
Šířka: 7,50 cm
Hloubka: 18,80 cm
Objem: 2890,50 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: