Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

Muuvo kombinovaný kočík Quick SE 2 – Diamond Graphite

Neohodnotené
Značka: MUUVO
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 102729
792 €
Muuvo kombinovaný kočík Quick SE 2 – Diamond Graphite
Neohodnotené
Značka: MUUVO

Muuvo Quick kombinovaný kočík SE 2 – Diamond Graphite

Objavte znovu kočík, ktorý už poznáte – Muuvo Quick SE 2.  Quick SE 2 bol obohatený ešte o praktickejšie riešenie, vďaka ktorému o hlavu prekonáva svoju predchádzajúcu verziu. Zmeny sa dotkli nielen vaničky kočíka ale aj takisto sedacej časti a tašky pre mamičku alebo otecka. 

U hlbokej verzie Quick SE 2 je možné vaničku namontovať v dvoch výškových úrovniach vďaka zväčšujúcim sa adaptérom a do striešky prístrešku je zabudovaná moskytiéra, ako i slnečná clona.

Sedačka kočíka teraz poskytuje úplne novú úroveň pohodlia  – vďaka výškovému nastaveniu chrbtovej opierky sa priespôsobí výške dieťaťa výške, perforácia chrbtovej opierky zaisťuje ešte lepšie prúdenie vzduchu a  magnetická spona sedačky uľahčuje upevnenie dieťaťa v kočíku.

Rodičovská taška, ktorá se pripevňuje ku kočíku, má  nové popruhy so systémom nastavenia tak, aby vám perfektne sedela.

Set s kočíkom obsahuje slnečnú clonu , která sa bude hodiť v lete.

Muuvo Quick SE 2 je kočík, ktorý má všetko, čo môže rodič potrebovať pri dlhých a vyčerpávajúcich prechádzkach.Pohodlie, štýl, ľahké použitie, moderné funkcie a zároveň malé rozmery prispôsobené mestským uliciam sú charakteristické znaky tohoto kočíka. 

Zahrnuté:

  • Vanička
  • Športová časť
  • Konštrukcia
  • Moskytiéra
  • Pláštenka
  • Taška
  • Nánožník
  • Adaptéry na vaničku

CHARAKTERISTIKA

Zmeny vo vaničke

Muuvo Quick SE 2 má vaničku, ktorá prešla veľkou metamorfózou.Pomocou zväčšovacích adaptérov ju môžeme nastaviť vyššie alebo nižšie na ráme v závislosti na výške rodiča. Vďaka tomu máme priamy prístup k bábätku a ľahšie s ním naviažete bližší kontakt. V strieška búdky je zabudovaná moskytiéra. Sada obsahuje aj slunečnú clonu – záchrana v slnečných dňoch.

Prvotriedny matrac

Matrac je hlavnou podstatou vaničky - práve on je zodpovedný za to, že pri každej prechádzke bábätko cestuje so správnym držaním tela, čo zaisťuje úplná rovná poloha v ľahu. Matrac je potiahnutý exkluzívnou látkou, ktorej výplet je prítomný po celom vnútrajšiu vaničky. To dáva pocit súdržnosti a dieťa cestuje v čistom, útulnom a bezpečnom hniezde. 

Plná ventilácia

Vanička má moderný dvojitý ventilačný systém . Panoramatické vetranie vo vaničke kočíka  Muuvo Quick SE 2 poskytuje optimálnu úroveň tepelného komfortu a naviac dáva bábätku nový pohľad na svet - panoráma vo vaničke zväčšuje zorné pole bábätka, čo mu umožňuje obdivovať nové pohľady. 

Vanička je uspôsobené pre prechádzky za každého počasia. V zime postačí zakryť vetracie okienka, nasadiť kryt na vršok vaničky a znížiť jej striešku. Dieťa tak bude v poriadku i cez nízku teplotu vonku. 

Nastaviteľná rukoväť

Nastaviteľná rukoväť v ráme kočíka je inteligentná funkcia, ktorá umožňuje rodičovi prispôsobiť kočík svojím predispozíciám.  Muuvo Quick SE 2 je kočík bez obmedzení, pre každú rodinu. Pozrite sa na rukoväť samotného kočíka - s tak starostlivou povrchovou úpravou nadobúda prémiovú triedu.

Sedacia časť na mnoho rokov

V chodiacej verzii vydrží kočík  Muuvo Quick SE 2 dlhé roky. Jeho maximálna nosnosť je 22 kg , čo dokazuje, že je prispôsobený súčasným štandartom  a inovatívne funkcie nastavenia výšky chrbtovej opierky je skutočným dôkazom toho, že kočík rastie s dieťaťom.

Magnetická pracka na popruhy

Bezpečnostné pásy sú prvým krokom k bezpečnej ceste, preto je dôležité, aby bol ich upevňovací systém jednoduchý a spoľahlivý. Magnetická pracka poskytuje pohodlie pri uplnut dieťaťa do kočíka, čo je super pohodlné pre rodiča a bezpečné pre samotného cestujúceho, zvlášť, keď sa chce pokúsiť pripútať.

Perforovaná sedacia časť

Perforácia chrbtovej opierky v sedačke Muuvo Quick SE 2 umožňuje priechod vzduchu kočíkom a umožňuje tak pokožke dieťaťa dobre dýchať. Mäkké polstrovanie, odvetrané sedadlo je pohodlné na cestovanie pre mnoho rokov.umožňuje průchod vzduchu kočárkem a umožňuje tak pokožce dítěte dobře dýchat.

Rozšírená strieška s okienkom

Veľká strieška kočíka umožňuje rodičovi prevoz v širokom rozsahu, vďaka čomu dobre chárni dieťa pred slnkom bez ohľadu na jeho polohu v danej dennej dobe. Strieška s filtrom UPF50+ je naviac vodeodolná , vďaka čomu vám letné mrholenie nepokazí prechádzku, ale odlišuje ju od ostatných. Strieška má okienko pre vetranie a pozorovanie dieťaťa. 

Ploché polohovateľné sedadlo

Poloha v ľahu v sedačke je dôležitá z dvoch dôvodov - tým prvým je, že deti pri prechádzke často zaspia a s rozloženou opierkou chrbta a zdvihnutou opierkou nôh môžu spať, ako dlho chcú.

Druhým dôvodom je, že rovná poloha chrbtovej opierky umožňujú prepravovať v kočíku deti, pre ktoré už vanička nie je bezpečná, pretože sa v nej zdvíhajú.

ˇotočné športové sedenie

Dve možnosti nastavení sedadla, smerom k rodičovi aj od rodiča vám umožní prispôsobiť kočík potrebám vašej rodiny. Montáž sedačky je rýchla a ľahká, funguje na princípe klik systému. 

Veľké univerzálne kolesá

Muuvo Quick SE 2 je kočík,  ktorý vám umožní spontánne sa rozhodnúť, kam pôjdete na prechádzku s vedomím, že tento multifunčný kočík si poradí s každým terénom - typicky mestským a lesným. Výnimočne veľké zadné kolesá a otočné predné kolesá sú perfektnou kombináciou, vďaka ktorej bude kočík fungovať v meste i momo neho. Kolesá sú amortizované a netreba ich pumpovať.

Kabelka se zapína dvomi spôsobmi

Elegantná rodičovská taška v Muuvo Quick SE 2 je vybavená dvomi sadami popruhov, ktoré umožňujú monžáž rôznymi spôsobmi. Jedna sada má systém nastavenia výšky .

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Produkty MUUVO boli vytvorené s ohľadom na pohodlie detí a rodičov. Chceme, aby ich používanie bolo pre vás potešením, a preto pri navrhovaní kočíkov dbáme na to, aby boli ľahké, funkčné, skladné, dobre navrhnuté a prekvapovali šikovnými riešeniami.
MUUVO založili zanietení ľudia, ktorí pracujú v detskom priemysle už viac ako 30 rokov. Svoje skúsenosti a nasadenie naplno využili pri navrhovaní kočíkov Quick and Slick.