Cybex Cloud T i-Size Sepia Black Comfort

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 523000219
249,95 €
Cybex Cloud T i-Size Sepia Black Comfort
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Sepia Black (Comfort)4
Doprava zadarmo

Cybex Cloud T i-Size Sepia Black Comfort

 

Detská autosedačka Cloud T i-Size poskytuje maximálnu flexibilitu a pohodlie pre Vaše rastúce dieťa. Autosedačka je vyrobená s možnosťou naklonenia v aute a je možné ju polohovať do ľahu keď je súčasťou cestovného systému

 

Špecifikácie:

Vekové rozpätie: od  narodenia – do 24 mesiacov

Výška dieťaťa: 45 cm - 87 cm

Hmotnosť dieťaťa: max. 13 kg

Schvaľovací predpis: UN R129/03

Ergonomicky a pohodlne, nech ste kdekoľvek

Detská autosedačka CYBEX Cloud T i-Size je dokonalo všestranná. Pri použití s Isofix základňou Base T je možné detskú autosedačku nakloniť pre pohodlné jazdy. Mimo auta je možné autosedačku použiť s kočíkom ako súčasť cestovného systému a vďaka ergonomickej polohe ľahu poskytuje maximálny komfort.

Ventilácia po celom obvode autosedačky poskytuje príjemnú teplotu vo všetkých ročných obdobiach. Možnosť rotácie o 180° Vám umožní otočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo uľahčuje jej montáž do auta.

Pokyny na starostlivosť:

Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C

Kompatibilita produktu:

Base T

Base Z2

Letný kryt

Slnečná clona

Sieťka proti hmyzu

Pláštenka

Cestovný systém 4 v 1  

Snogga Mini 2

Platinum Zimný fusak Mini

 

Inštalácia autosedačky:

Inštalácia s ISOFIX základňou Base T

alebo

Inštalácia pomocou bezpečnostného pásu: Detskú autosedačku je možné použiť na všetky sedadlá vozidla s trojbodovým automatickým pásom

 

Inovatívny systém sklápania do ľahu, ktorý nastavuje nové štandardy pre pohodlie autosedačiek, súčasne splošťuje chrbtovú opierku a opierku nôh pre ergonomickú polohu ležania. Možnosť náklonu autosedačky zabraňuje tomu, aby hlavička Vášho dieťatka spadla dopredu, čo by mohlo spôsobiť komplikácie s dýchaním. Ergonomická poloha v ľahu mimo auta poskytuje bábätkám pohodlie pri dlhých prechádzkach.

Optimálna priedušnosť

Vaše dieťa si môže užívať príjemné teploty vo všetkých ročných obdobiach vďaka optimálnej ventilácii vzduchu po celom obvode autosedačky.

Jednoduché vkladanie a vyberanie autosedačky

Vďaka otočnému systému o 180° (vyžaduje sa základňa Base T) je možné otočiť autosedačku Cloud T i-Size smerom k dverám auta, aby ste ju mohli bez námahy z auta vybrať či doň vložiť. Autosedačku je ľahké na základňu zacvaknúť, čo počas montáže umožňuje pokojný spánok Vášho bábätka a rýchlosť montáže Vás uchráni od bolesti ohnutého chrbta.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.