Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

TOMMEE TIPPEE Digitálny ušný teplomer

Neohodnotené
Značka: TOMMEE TIPPEE
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: BD_5010415990570
61,19 €
TOMMEE TIPPEE Digitálny ušný teplomer
Neohodnotené
Značka: TOMMEE TIPPEE

RÝCHLE A PRESNÉ
Presné údaje o teplote sa zobrazia len za 1 sekundu na okamžité sledovanie zdravotného stavu. Bez námahy prepínajte medzi °C a °F podľa svojich preferencií.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE
Vhodné na použitie od 3 m+, stačí umiestniť malú špičku do ucha dieťaťa a stlačiť tlačidlo snímania a údaj o teplote sa zobrazí na ľahko čitateľnom LCD displeji.

UPOZORNENIE NA HORÚČKU
Ak sa zistí vysoká teplota, teplomer vydá zvukový signál a kontrolka sa zmení na červenú, aby upozornila na možnú horúčku.

VNÚTORNÁ PAMÄŤ
Praktická funkcia pamäte ukladá a vyvoláva posledných 20 nameraných hodnôt teploty, takže môžete ľahko sledovať a monitorovať teplotu dieťaťa v priebehu času.

• Rýchle a presné: Presné údaje o teplote sa zobrazia len za 1 sekundu na okamžité sledovanie zdravotného stavu.
• Vhodné na použitie od 3 m+, jednoducho vložte malú špičku do ucha dieťaťa a stlačte tlačidlo snímania a údaj o teplote sa zobrazí na ľahko čitateľnom LCD displeji.
• Celzia a Fahrenheita: Bez námahy prepínajte medzi °C a °F podľa svojich preferencií.
• Upozornenie na horúčku: Ak sa zistí vysoká teplota, teplomer vydá zvukový signál a svetelná kontrolka sa zmení na červenú, aby upozornila na možnú horúčku. Zelené svetlo signalizuje normálnu teplotu
• Vnútorná pamäť: Praktická pamäťová funkcia ukladá a vyvoláva posledných 20 nameraných hodnôt teploty, takže môžete ľahko sledovať a monitorovať teplotu dieťaťa v priebehu času 
• Tichý režim: Digitálny teplomer možno prepnúť do tichého režimu, takže môžete merať teplotu spiaceho dieťaťa bez toho, aby ste ho rušili
• QR kód: QR kód na rukoväti bezkontaktného teplomera prepojí váš smartfón s videom Ako používať na našej webovej stránke, vďaka čomu budete mať pokyny vždy poruke, kedykoľvek ich budete potrebovať.
• Ochranné vrecko: Aby ste mohli digitálny teplomer medzi jednotlivými použitiami udržiavať v čistote a bez prachu.
• Napájanie z batérie: Obsahuje 2x batérie AAA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: