BRIGHT STARTS Podložka vodná Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Neohodnotené
Značka: BRIGHT STARTS
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 16755-6
8,95 €
BRIGHT STARTS Podložka vodná Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+
Neohodnotené
Značka: BRIGHT STARTS
Nakŕmte hladnú opičku pomocou vodnej podložky Hungry Monkey od Bright Starts! Jednoducho naplňte stred hracej podložky vodou a vonkajší okraj nafúknite vzduchom, aby sa začala zmyslová hra. Vaše dieťatko bude rado „kŕmiť“ hladnú opicu pomocou plávajúcich kúskov ovocia. Hrubé bruško opice obsahuje 3 plávajúce kúsky ovocia: banán, ananás a jahodu. Počas hry v sede a na brušku môže dieťa pracovať na rozvoji svalov, zatiaľ čo kúsky ovocia sa pohybujú vo vnútri bruška opice – pomáha pochopiť príčinu a následok! Kompaktná veľkosť podložky je ideálna na cestovanie a slúži aj ako hračka k vysokej stoličke pre skoré hry v sede. Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky a čistenie je hračkou vďaka ľahko čistiteľnému PVC materiálu podložky. Stačí vypustiť vodu a vzduch, utrieť podložku a zložiť. Ideálne pre novorodencov a staršie deti.

Vlastnosti:
- Pridajte zmyslové zapojenie do hry na brušku a skoré hry v sede s vodnou podložkou Hungry Monkey od Bright Starts.
- Dieťa môže stláčať a posúvať 3 plávajúce kúsky ovocia (banán, ananás a jahody), aby „nakŕmilo“ opicu a učilo sa o príčinách a následkoch.
- Kompaktný dizajn sa zmestí na podnos vysokej stoličky a slúži aj ako hračka vysokej stoličky pre skorú hru v sede; ľahko prenosná aj na cesty.
- Podporuje hru na brušku so zmyslovou hrou, ktorá zabaví bábätko a podporí motorické zručnosti od novorodencov až po staršie deti.
- Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky; jednoducho naplňte vodou a nafúknite vonkajší okraj; vyrobené z ľahko čistiteľného PVC materiálu.

Rozmery (V x Š x D): 40,97 x 34,57 x 3,81 cm
- v zloženom stave: 5,08 x 15,24 x 14,0 cm
Hmotnosť: 0,11 kg
Kategória: Hracie deky a podložky
Délka: 15,49 cm
Šířka: 5,59 cm
Hloubka: 17,02 cm
Objem: 1473,75 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: