Cybex Sirona Gi i-Size Moon Black Plus

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 522004851
399,95 €
Cybex Sirona Gi i-Size Moon Black Plus
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Moon Black Plus3
Doprava zadarmo

Cybex Sirona Gi i-Size Moon Black Plus

 

Dokonalé pohodlie a bezpečnosť počas prvých štyroch rokov. Sirona Gi i-Size smerujúca dozadu má 360° otáčanie pre ľahké vkladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky. Celoobvodový ventilačný systém pre príjemné jazdy počas teplých slnečných dní.

 

Detaily produktu

Technické údaje:

Vekové rozpätie: od cca 3 mesiacov až do 4 rokov (od narodenia s novorodeneckou vložkou)

Výška dieťaťa: 61 - 105 cm (od 40 cm s novorodeneckou vložkou)

Hmotnosť dieťaťa: Max. do 20 kg

Bezpečnostná norma: UN R129/03

 

360° pohodlie a bezpečnosť

Najnovšia autosedačka z našej úspešnej línie Sirona je zatiaľ najpohodlnejšia: Sirona Gi i-Size. Táto autosedačka otočená chrbtom k smeru jazdy pre bezpečnejšie cestovanie má tiež integrovanú lineárnu ochranu pri bočnom náraze pre ochranu zo všetkých smerov. Zvýšte pohodlie svojho dieťaťa otáčaním o 360° pre hladké nastupovanie a vystupovanie. Celoobvodové vetranie udržuje príjemnú jazdu– vyberte si verziu látky Plus pre dodatočnú sieťovinu a ešte väčšiu priedušnosť. Polohovanie autosedačky do 5 polôh poskytuje pohodlie v oboch smeroch jazdy pre malých novorodencov aj pre väčšie 4 ročné deti. 360° pohodlia a bezpečnosti počas prvých štyroch rokov: Sirona Gi i-Size.

 

Pokyny na starostlivosť:

Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C

 

Kompatibilné s:

Držiak pohára na autosedačku

Letný kryt Sirona Gi i-Size

Novorodenecká vložka Sirona Gi i-Size

Súprava SensorSafe 4 v 1 pre batoľatá

Adaptéry ISOFIX

 

Inštalácia so základňou: Venujte pozornosť logu i-size. Ak je sedadlo v aute označené týmto logom, je vhodné na použitie so všetkými detskými autosedačkami i-size. Ak Vaše vozidlo nemá sedadlo i-Size, skontrolujte kompatibilitu Vášho vozidla.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti*

Jazda s autosedačkou otočenou proti smeru jazdy je jedným z najbezpečnejších spôsobov cestovania. V kritických prvých momentoch čelného nárazu je telo dieťaťa pritlačené k čalúnenej škrupine autosedačky, čím sa minimalizuje pohyb a znižuje sa sila pôsobiaca na krk dieťaťa. Jazdenie s autosedačkou otočenou v proti smere jazdy je povinné do 15 mesiacov (76 cm). Sirona Gi i-Size je navrhnutá pre pohodlné cestovanie proti smeru jazdy, kým Vaše dieťa nedosiahne hmotnosť 20 kg.​ (*v porovnaní s tou istou sedačkou v smere jazdy pri čelnom náraze. Výsledok interného testovania s použitím kritérií čelného nárazového testu ADAC z roku 2022.)

 

Rýchle a jednoduché vkladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky

Začiatok Vašej cesty bez stresu. Stačí otočiť autosedačku smerom k dverám auta a dieťa doň uložiť a zapnúť. Vyhnete sa zaťaženiu chrbta, zatiaľ čo Vaše dieťa zostane pohodlne v akejkoľvek polohe naklonenia.

 

Optimálna priedušnosť

Pohodlie v každom ročnom období. Celoobvodová ventilácia vzduchu umožňuje prúdenie vzduchu cez kanáliky v autosedačke, odvádza teplo a pomáha vyhnúť sa nadmernému poteniu Vášho drobca. Verzia látky Plus obsahuje aj sieťovinu, ktorá zvyšuje priedušnosť až šesťkrát v porovnaní s bežnými látkami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.