Cybex Sirona T i-Size Nautical Blue Plus

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 523000399
399,95 €
Cybex Sirona T i-Size Nautical Blue Plus
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Nautical Blue Plus4
Doprava zadarmo

Cybex Sirona T i-Size Nautical Blue Plus

 

Bezpečnosť pre dieťa, pohodlie pre rodiča. Autosedačka Sirona T i-Size otočená chrbtom k smeru jazdy má všestranné odvetrávanie a plynulé otáčanie o 360°.

 

 

Detaily produktu

Technické údaje:

Vekové rozpätie: Od narodenia do 4 rokov

Výška dieťaťa: 45 - 105 cm

Hmotnosť dieťaťa: max. do 18 kg

Bezpečnostná norma: UN R129/03

 

Bezpečné a pohodlné cestovanie ‒ v smere alebo proti smeru jazdy

Užite si maximálny zážitok z cestovania s autosedačkou CYBEX Sirona T i-Size chrbtom v smere jazdy. Vaše dieťa si môže užívať vysoký komfort s funkciami, ako je všestranné vetranie, ktoré sľubuje príjemné teploty vo všetkých ročných obdobiach. Plynulé otáčanie o 360° Vám umožní bez námahy jednoduchý prístup k dieťaťu a pomôže Vám nastaviť autosedačku v smere jazdy alebo proti smeru. Polohujte autosedačku jednou rukou pre väčšie pohodlie na cestách. A môžete si užívať pokoj vďaka bezpečnostným prvkom, ako je integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze. Pripravte sa na príjemné cesty so svojím dieťaťom a so Sirona T i-Size.

 

Pokyny na starostlivosť:

Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C

 

Kompatibilné s:

Základňa Base T

Základňa Base Z2

Držiak pohára na autosedačku

Letný kryt Sirona T Line

Súprava SensorSafe 4 v 1 pre batoľatá

Adaptéry ISOFIX

 

Inštalácia so základňou: Venujte pozornosť logu i-size. Ak je sedadlo v aute označené týmto logom, je vhodné na použitie so všetkými detskými autosedačkami i-size. Ak Vaše vozidlo nemá sedadlo i-Size, skontrolujte kompatibilitu Vášho vozidla.

Až o 50% vyššia bezpečnosť

Sirona T i-Size je autosedačka orientovaná proti smeru jazdy, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu pri nehode, znižuje riziko poranenia hlavy alebo krku a zvyšuje bezpečnosť o 50 % (v porovnaní s podobnou autosedačkou v smere jazdy; výsledky testovania podľa kritérií ADAC 2022) . Pri náraze je dieťa tlačené smerom k škrupine autosedačky, kde sa náraz rozptýli a stratí svoju silu. Smerovanie proti smeru jazdy je povinné minimálne 15 mesiacov (výška 76 cm). Potom budete môcť otočiť Sirona T-Size v smere jazdy

 

Optimálna priedušnosť

Celoročné odvetrávanie poskytuje celoročný komfort. A látková verzia Plus má ešte lepšie prúdenie vzduchu, s 3D sieťovinou, ktorá zvyšuje priedušnosť až šesťkrát (v porovnaní s bežnou látkou Comfort). Rad Plus obsahuje aj slnečnú striešku so sieťovými vložkami, aby Vaše dieťa zostalo v chlade a chránené.

 

Jednoduché nastupovanie a vystupovanie

Dostaňte svoje dieťa do auta a von z neho s ľahkosťou. Otočenie o 360° Vám umožňuje hladko otáčať Sirona T i-Size jednou rukou smerom k dverám auta, pre ľahké nastupovanie a menšie namáhanie chrbta. Výškové polohovanie opierky hlavy zaručí väčší komfort pri raste dieťaťa.

 

Spoľahlivá ochrana UPF50+

Slnečná strieška UPF50+ (sa nachádza iba pri látkovom rade Plus, látkový rad Comfort slnečnú striešku neobsahuje) poskytuje Vášmu dieťaťu vynikajúcu ochranu pred slnkom aj v aute. Pre teplejšie dni je slnečná strieška vybavená sieťovými vložkami pre priedušnosť a chladné prúdenie vzduchu (sieťované časti nie sú UPF50+)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.