Cybex Solution T i-Fix Mirage Grey Plus

Neohodnotené
Značka: CYBEX
Dostupnosť Na Objednávku
Kód: 522004107
269,95 €
Cybex Solution T i-Fix Mirage Grey Plus
Neohodnotené
Značka: CYBEX
Mirage Grey Plus1
Doprava zadarmo

Cybex Solution T i-Fix Mirage Grey Plus

 

Rastie s Vaším dieťaťom od cca od 3 do 12 rokov je autosedačka Solution T i-Fix s vysokým operadlom vybavená patentovanou polohovateľnou opierkou hlavy a vylepšenou ventiláciou vzduchu.

 

Detaily produktu

 

Technické údaje:

Vekové rozpätie: od cca 3 až do 12 rokov

Výška dieťaťa: 100 cm - 150 cm

Hmotnosť dieťaťa: od cca. 15 až 50 kg

Bezpečnostná norma: UN R129/03

 

Perfektné riešenie

S neuveriteľnou 9 ročnou životnosťou bude autosedačka Solution T i-Fix stálym spoločníkom počas všetkých etáp a dobrodružstiev detstva – až do 12 rokov Vášho drobca.

 

Bezpečnosť a pohodlie, ktoré trvá celé detstvo – Solution T i-Fix

Autosedačka Solution T i-Fix je vybavená bezpečnostnými prvkami, ako je patentovaná polohovateľná opierka hlavy, ktorá pomáha udržať hlavu Vášho dieťaťa v bezpečnej polohe počas Vašej cesty, ako aj pokročilá lineárna ochrana pri bočnom náraze. Nastaviteľná opierka hlavy a automatické nastavenie šírky autosedačky znamená, že môžete rýchlo reagovať na rast Vášho dieťaťa. A systém ventilácie vzduchu zaisťuje pohodlnú jazdu po celý rok.

 

Kompatibilné s:

Držiak pohára na autosedačku

ISOFIX adaptéry

 

Patentovaná polohovateľná opierka hlavy

Patentovaná polohovateľná opierka hlavy mierne nakláňa hlavu dieťaťa dozadu, čím pomáha zabrániť jeho prepadnutiu dopredu počas spánku. Takže v prípade bočného nárazu je väčšia pravdepodobnosť, že hlava Vášho dieťaťa bude v chránenej polohe – 7x bezpečnejšie, ako keby hlava dieťaťa vypadla z bezpečnostnej zóny autosedačky. K dispozícii sú 3 nastaviteľné polohy opierky hlavy pre ten správny komfort, či už Vaše dieťa počas jazdy  bdie alebo spí.

 

Dorastá do výšky a šírky, do cca. 12 rokov

Deti od 3 do 12 rokov rýchlo rastú. Uistite sa, že budete s rastom Vášho dieťaťa držať krok, s autosedačkou, ktorá ponúka 12 výškových nastavení. Jednou rukou zdvihnite chrániče hlavy a ramien a autosedačka sa automaticky rozšíri, vďaka čomu je nastavenie rýchle a jednoduché.

 

Celoobvodová ventilácia vzduchu

Celoobvodová ventilácia vzduchu udržuje teplotu sedadla príjemnú vo všetkých ročných obdobiach. Modely autosedačky s látkou Plus obsahuje aj sieťované vložky pre ešte lepšiu cirkuláciu vzduchu a pohodlie. Špeciálne navrhnutá 3D sieťová štruktúra zlepšuje priedušnosť látky až 6x

Pokročilá ochrana pri bočnom náraze

Pokročilý systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) je vynikajúcou kombináciou dizajnu, bezpečnosti a funkčnosti. Aktivuje sa automaticky pred montážou a zvyšuje bezpečnosť pri bočnom náraze. Spolu so škrupinou (obalom autosedačky) pohlcujúcou energiu znižuje nárazovú silu o viac ako 20 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
CYBEX ponúka autosedačky, detské nosiče, detský nábytok a kočíky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobia mestskému životnému štýlu. Jadrom značky a jej vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX: kombinácia jedinečného dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, kvality a inteligentnej funkčnosti. Táto trojrozmerná stratégia viedla nielen k vývoju ocenených priekopníckych autosedačiek, ale aj k nie menej ako pätnástim oceneniam Red Dot Design Awards.