INGENUITY Hračka plyšová na C krúžku Crinklet™ líška Kitt 0m+

Neohodnotené
Značka: INGENUITY
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: 16818-6
3,95 €
INGENUITY Hračka plyšová na C krúžku Crinklet™ líška Kitt 0m+
Neohodnotené
Značka: INGENUITY
Uspokojte detskú zvedavosť pomocou zmyslovej pomôcky od Ingenuity Crinklet - Kitt. Táto plyšová hrkálka s líškou Kitt poteší dieťatko doma aj na cestách. Hrkálka je vyrobená z mäkkých látok, ktoré sú ideálne pre jemný dotyk dieťaťa. Rozkošná tvárička líšky Kitt slúži ako dokonalý upokojujúci lesný kamarát pre bábätko. Hrkálka je ukrytá vo vnútri hračky mimo dosahu dieťatka.

Hrkálka Kitt je vynikajúca zmyslová hračka pre dojčatá, ktorá pomáha stimulovať zmysly dieťatka a zároveň ho zabáva. Vyrobená je s príveskami zo saténovej stuhy, ktoré podporujú sebautíšenie a otvárajú úplne nový svet objavov, pričom zlepšujú a zdokonaľujú jemnú motoriku dieťatka. Tagy tiež pomáhajú utíšiť bábätko v čase, keď je nervózne. Potrebujete zvládnuť rôzne vybavovačky alebo sa stretnúť s bábätkom na obedňajšej hre? Žiadny problém. Táto hrkálka má C-spojku, ktorá sa skvele hodí na pripevnenie na rukoväte kočíka a tašky s plienkami, aby sa dieťa zabavilo na cestách.

Hrkálka sa ľahko utiera vlhkou handričkou. Kitt je súčasťou kolekcie zábavných postavičiek ity by Ingenuity a dobre sa kombinuje so svojím kamarátom, plyšovým zvieratkom crinkletom mývalom Deni.

- Hrkálka je vyrobená z mäkkých látok, ktoré sú ideálne pre jemný dotyk dieťatka. Rozkošná tvárička líšky Kitt slúži ako dokonalý upokojujúci lesný kamarát pre bábätko; pre novorodencov a staršie detičky.
- Hrkálka je ukrytá vo vnútri hračky mimo dosahu dieťaťa. Hrkálka je vynikajúca zmyslová hračka pre dojčatá, ktorá pomáha stimulovať zmysly dieťaťa a zároveň ho zabaví.
- Štítky so saténovou stuhou podporujú upokojovanie a otvárajú úplne nový svet objavov, pričom zlepšujú a zdokonaľujú jemnú motoriku bábätka.
Kategória: Hračky na zavesenie
Délka: 14,29 cm
Šířka: 1,27 cm
Hloubka: 12,70 cm
Objem: 230,48 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: