INGENUITY Hrkálky plyšové rastlinky Calm Springs™ 3m+

Neohodnotené
Značka: INGENUITY
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: 13151-6
13,95 €
INGENUITY Hrkálky plyšové rastlinky Calm Springs™ 3m+
Neohodnotené
Značka: INGENUITY
Kto hovorí, že hra nemôže byť súčastne zážitok z učenia sa s rodičom ? S hrkálkami Ingenuity Calm Springs objaví dieťa umenie sadenia. 3 rastlinky s rôznou textúrou dokonale zapadajú do hrnčekov, zoznamujú dieťa s zručnosťou sadenia a podporujú hmatové schopnosti. Bonus: Stohovateľné hračky zdôrazňujú krásu otvorenej hry, pri ktorej detská fantázia nemá žiadne hranice. Pripravte sa na to, že oči dieťatka sa rozžiaria šťastným úžasom spolu s vrčaním spokojnosti z trasenia rozkošných hrkálok s rastlinami a počúvania ich jemného zvuku. Odstráňte rastlinky a poskladajte hrnčeky, aby ste dieťaťu pomohli objaviť skladanie.

Hrkálky a hrnčeky sú vyrobené z bezpečných materiálov, ako je mäkká tkanina a plast bez obsahu BPA, vďaka čomu môžu rodičia pokojne podporovať samostatnú hru dieťatka.

Hrkálky na vkladanie sú dokonalým rodovo neutrálnym darčekom pre bábätká od 3 mesiacov. Ste v časovej tiesni? Hrkálky a hrnčeky sa ľahko utierajú.

Hniezdiace hrkálky sú súčasťou kolekcie Calm Springs inšpirovanej boho štýlom od spoločnosti Ingenuity, ktorá je ideálna pre bábätko a zároveň dopĺňa interiér vášho domova.
Kategória: Hrkálky a hryzačky
Délka: 8,41 cm
Šířka: 28,10 cm
Hloubka: 19,21 cm
Objem: 4539,73 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: