NATTOU Krokodíl plyšový hudobný Romeo 23 cm Romeo, Jules & Sally

Neohodnotené
Značka: NATTOU
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 950060
18,95 €
NATTOU Krokodíl plyšový hudobný Romeo 23 cm Romeo, Jules & Sally
Neohodnotené
Značka: NATTOU
Tento hudobný plyšák si podmaní srdce vášho dieťatka. S láskou navrhnutý hudobný plyšák ponúka množstvo možností uchopenia, čím podporuje rozvoj hmatových a motorických schopností. Extra mäkký materiál poskytuje pocit bezpečia a istoty v prvých týždňoch a mesiacoch. S jemnou uspávankou „La-Le-Lu“ je hudobná hračka dokonalým spoločníkom pre sladké sny.

- Roztomilý dizajn s nespočetnými možnosťami uchopenia
- Možno pripevniť na postieľku
- Mäkký a pohodlný materiál
- Jednoduchá údržba: Možno prať ručne

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník. Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:

- Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
- Po umytí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
- Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
- Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.
- Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.
Kategória: Hračky
Délka: 22,00 cm
Šířka: 12,00 cm
Hloubka: 9,00 cm
Objem: 2376,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: