OBALL Autíčko a hrkálka 2v1 Curious Car korytnačka Neptune™ 3m+

Neohodnotené
Značka: OBALL
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 16766-6
8,95 €
OBALL Autíčko a hrkálka 2v1 Curious Car korytnačka Neptune™ 3m+
Neohodnotené
Značka: OBALL
Pomôžte dieťaťu pri objavovaní s hračkou a hrkálkou Baby Einstein Curious Car Neptune Oball. Toto žiarivé autíčko má svetlá a flexibilný rám, ktorý dieťaťu umožní ľahko uchopiť a kotúľať túto farebnú hračku. Vďaka videám a knihám môže korytnačka Neptún od Baby Einstein pomôcť bábätku objavovať nové pohľady, zvuky alebo sa zapájať do hier. Keď dieťa tlačí auto, rozsvietia sa farebné svetlá kupoly, aby odmenili dieťa a podporili pochopenie príčin a následkov! Ohybný rám pomáha podporovať rozvoj jemnej motoriky, keď deti vo veku od 3 mesiacov hračku uchopia a zatrasú ňou. Táto ľahká hračka je ideálna pri hre na brušku, hru v sede alebo objavovanie na cestách a je skvelým darčekom pre malého chlapca alebo dievča. Utierajte vlhkou handričkou.

Vlastnosti:
- Autíčko a hrkálka Baby Einstein Curious Car Neptune Oball je flexibilná hračka, ktorá odmeňuje objavovanie dieťaťa svetielkami, hrkálkami a pútavou, flexibilnou textúrou.
- Ľahký, ohybný rám dieťatko ľahko uchopí a zatrasie ním, čím podporuje rozvoj jemnej motoriky.
- Keď dieťa kotúľa alebo trasie autom, stredová kupola sa rozsvieti, aby odmenila skúmanie dieťaťa a podporila pochopenie príčin a následkov. Farebné hrkajúce korálky zapájajú zmysly.
- Obsahuje korytnačku Neptún z kníh a predstavení Baby Einstein. Ideálna pri hre na brušku, v sede alebo na cestách. Vďaka kompaktným rozmerom sa hračka zmestí do väčšiny tašiek na plienky.
- Utierajte vlhkou handričkou. Určené pre dojčatá vo veku 3+ mesiacov.

Rozmery (V x Š x D): 7,62 x 10,57 x 9,5 cm
Kategória: Autíčka
Délka: 14,22 cm
Šířka: 9,65 cm
Hloubka: 18,03 cm
Objem: 2474,13 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: