Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

OBALL Hračka Oball Grip & Spin™ Oball™ 0m+

Neohodnotené
Značka: OBALL
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 16765-6
6,95 €
OBALL Hračka Oball Grip & Spin™ Oball™ 0m+
Neohodnotené
Značka: OBALL
Pomôžte dieťaťu objaviť nové zážitky s hrkálkou Baby Einstein Grip & Spin. Táto rotačná loptička bez obsahu BPA s jednoduchým uchopením je vybavená zrkadielkom, pútavými hrkajúcimi korálkami a farebnými vnútornými sľučkami, ktoré sa otáčajú, keď loptou zatrasiete, aby očarili dieťa doma alebo na cestách. Dojčatá a batoľatá budú radi stláčať a uchopovať flexibilný rám Oball alebo triasť a kotúľať loptičku, aby počuli hrkajúce zvuky. Pozrite sa, ako sa točí Roxy the Redbird, alebo nechajte bábätko zahliadnuť ich sladký odraz v bezpečne umiestnenom zrkadielku. Je to skvelý darček alebo prvá hračka pre chlapčeka alebo dievčatko vo veku 0 mesiacov a viac. Ideálne pre hru na brušku aj v sede alebo objavovanie na cestách. Jednoducho ju očistíte vlhkou handričkou.

Vlastnosti:
- Hračka Baby Einstein Grip & Spin Oball je flexibilná loptička bez BPA, ktorá pomáha dojčatám budovať jemnú motoriku a učiť sa, keď zatrasú loptičkou, kotúľajú ju alebo držia.
- Flexibilný, ohybný materiál lopty pomáha deťom vo veku 0+ mesiacov ľahko uchopiť a triasť touto ľahkou loptičkou.
- Zapája zmysly dieťaťa hrkajúcimi korálkami a farebnými vnútornými sľučkami, ktoré sa pohybujú pri zatrasení. Vnútorné zrkadielko obsahuje Roxy the Redbird od Baby Einstein.
- Podporuje naťahovanie sa, plazenie a váľanie, keď sa dieťa hrá na brušku, v sede alebo na cestách. Skvelý darček alebo prvá hračka pre deti od 0+ mesiacov.
- Jednoducho očistíte vlhkou handričkou.

Rozmery (V x Š x D): 10,16 x 10,16 x 10,16 cm
Kategória: Hrkálky a hryzačky
Délka: 14,22 cm
Šířka: 10,67 cm
Hloubka: 18,80 cm
Objem: 2852,48 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: