TRUELIFE Videopestúnka NannyCam R7 Dual Smart

Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
Dostupnosť skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: TLNCR7DS
239 €
TRUELIFE Videopestúnka NannyCam R7 Dual Smart
Neohodnotené
Značka: TRUELIFE
TRUELIFE Videopestúnka NannyCam R7 Dual Smart
Doprava zadarmo
Každý rodič chce mať istotu, že jeho potomok je vždy v bezpečí. Pomôcť môže inteligentná pestúnka TrueLife NannyCam R7 Dual Smart, ktorá premení detskú izbu vášho dieťaťa na dokonale strážené územie. Detská pestúnka sa dá vďaka duálnej technológii spárovať s rodičovskou jednotkou aj s telefónom alebo iným inteligentným zariadením, kde môžete svoje dieťa sledovať vďaka aplikácii TrueLife Smart. Aj keď nie ste s dieťaťom, 360° otočná detská pestúnka so širokouhlým objektívom vidí do každého kúta a poskytuje dokonale čistý obraz v rozlíšení 2K na 5″ LCD displej rodičovskej jednotky alebo telefónu. Vďaka neobmedzenému dosahu môžete svoje dieťa sledovať odkiaľkoľvek a zdieľať účet s ostatnými členmi rodiny. Detská pestúnka tiež automaticky sleduje pohyb a otáča sa za ním, takže ju možno použiť aj pre väčšie deti alebo domáce zvieratá.

Detská pestúnka, ktorej nič neunikne
Inteligentnej 360° otočnej detskej pestúnke TrueLife NannyCam R7 Dual Smart so širokouhlým objektívom neunikne žiadny pohyb. Vidí do každého kúta a vďaka technológii TrueLife SmartTrack® vie automaticky sledovať pohyb a otáčať sa za ním. To rozširuje jej využitie aj na domácnosti s väčšími deťmi a domácimi zvieratami. Prenáša krištáľovo čistý obraz v rozlíšení 2K 1296p na 5" LCD displej rodičovskej jednotky alebo do telefónu. Okrem toho odfotografuje každý pohyb a odošle fotografiu do vášho telefónu. Funkcia TrueLife SmartCare® zabezpečuje, aby vás detská pestúnka upozornila na pohyb alebo zvuk a rozpoznala teplotu, vlhkosť a dokonca aj plač. Hneď ako sa zotmie, automaticky sa aktivuje nočné videnie.

Bezpečné používanie doma a v telefóne
Vďaka duálnej technológii možno detskú pestúnku spárovať s rodičovskou jednotkou aj so smartfónom. Detskú pestúnku tak možno používať v domácnosti spolu s rodičovskou jednotkou. Ak je však pre vás pohodlnejšie monitorovať dieťa odinakiaľ, aplikácia TrueLife Smart vám poskytne neobmedzený dosah, takže môžete všetko sledovať odkiaľkoľvek z aplikácie. Praktické je zdieľanie účtu s viacerými členmi domácnosti, takže na dieťa môže dohliadať aj váš partner alebo starí rodičia. Počet používateľov nie je obmedzený. Nemusíte sa však obávať neoprávnených pozorovateľov. Aplikácia využíva päťvrstvovú technológiu šifrovania, ktorá zabezpečuje bezpečnosť inteligentných zariadení bez rizika úniku informácií.

Štýlový strážca pokojného spánku
Dizajn otočnej detskej pestúnky dokonale zapadne do detskej izby - dieťa nijako neruší, naopak, dokáže ho upokojovať. Môže prehrávať uspávanky, napodobňovať tlkot srdca alebo vďaka možnosti obojsmernej komunikácie môžete dieťa upokojiť vlastným hlasom. K pokojnému spánku prispieva aj funkcia nočného svetla s celým spektrom farebného podsvietenia a niekoľkými efektmi. Flexibilné univerzálne uchytenie poskytuje široké možnosti umiestnenia detskej pestúnky. Súčasťou balenia je súprava na montáž na stenu alebo je možné dokúpiť špeciálny držiak TrueLife NannyCam, ktorý slúži na pripevnenie detskej pestúnky napríklad na rám postieľky. V prípade potreby môžete k rodičovskej jednotke pripojiť druhú kameru alebo k aplikácii až 16 kamier.

Aplikácia TrueLife Smart, s ktorou vám nič neunikne
Detskú pestúnku TrueLife NannyCam R7 Dual Smart jednoducho spárujete s telefónom alebo iným inteligentným zariadením pomocou aplikácie TrueLife Smart, ktorá je kompletne v češtine. Účet môžete zdieľať aj s ďalšími osobami, napríklad s partnerom alebo starými rodičmi, a počet účastníkov nie je obmedzený. Aplikácia TrueLife Smart navyše využíva päťvrstvovú bezpečnostnú technológiu s vojenským šifrovaním dát AES, takže sa nemusíte obávať žiadneho vonkajšieho prieniku. Vaše dieťa tak zostane v bezpečí. Prečo takáto ochrana? Strážime váš najväčší poklad.

Spárovanie s diskom a telefónom
Duálna technológia umožňuje spárovať detskú pestúnku nielen s rodičovskou jednotkou, ale aj so smartfónom alebo iným zariadením.

Dosah rodičovskej jednotky 300 m
Rodičovská jednotka má dosah až 300 m.

Neobmedzený dosah s aplikáciou
Používaním aplikácie získava detská pestúnka neobmedzený dosah.

TrueLife Smart aplikácia
Jednoducho spárujte detskú pestúnku s mobilným telefónom prostredníctvom QR kódu a nastavte všetko potrebné v aplikácii TrueLife Smart. Svoje konto môžete zdieľať aj s ostatnými členmi domácnosti.

5″ displej LCD
Výhodou rodičovskej jednotky je veľký a dokonale čitateľný displej.

Jasný obraz 2K
Kamera detskej pestúnky zachytí každý okamih v najvyššej kvalite, a to vďaka snímaniu videa v rozlíšení až 2K 1296p.

Automatické nočné videnie
Detská pestúnka disponuje nočným videním, na ktoré sa automaticky prepne po zotmení.

Nočná lampička
Detská pestúnka sa môže zmeniť na nočnú lampu, aby boli deti pokojnejšie. Zároveň disponuje širokým farebným spektrom a rôznymi svetelnými efektmi.

Vertikálne a horizontálne otáčanie
Širokouhlému objektívu, ktorý má pozorovací uhol 110°, nič neunikne. Kamera sa otáča o 345° horizontálne a 60° vertikálne, aby ste mali dokonalý prehľad o dianí v celej miestnosti.

Detekcia pohybu TrueLife SmartTrack®
Hneď ako detská pestúnka zaznamená pohyb, otočí sa, aby ho sledovala. Táto funkcia je skvelá najmä pre staršie deti.

Monitorovanie TrueLife SmartCare®
Táto technológia dokáže rozpoznať pohyb, zvuk alebo plač. Detská pestúnka môže monitorovať aj teplotu a vlhkosť v miestnosti. Ak dôjde k akýmkoľvek zmenám, odošle upozornenie do rodičovskej jednotky.

Funkcia VOX
Funkcia VOX funguje ako režim spánku, ktorý šetrí batériu. Displej rodičovskej jednotky sa rozsvieti len vtedy, keď je potrebná vaša pozornosť.

Obojsmerná komunikácia
Obojsmerný prenos zvuku nielenže zaznamená každý šuchot v detskej izbe, ale umožňuje vám aj upokojovať dieťa vlastným hlasom na diaľku.

Uspávanky
Detská pestúnka má 3 uspávanky a možno ju použiť aj na simuláciu tlkotu srdca.

Oznámenia na telefóne
Pomocou aplikácie môžete dostávať oznámenia o zmenách aj do telefónu. Pomocou oznámení vás upozorní na pohyb, zvuk a plač.

Zabezpečenie proti hackerom
Aplikácia využíva päťvrstvovú technológiu šifrovania. Vďaka šifrovaniu údajov na vojenskej úrovni AES, trojnásobnej autorizácii a overovaniu, dvojkódovému dynamickému kľúču a šifrovaniu kanála https na zaistenie bezpečnosti sieťovej prevádzky nehrozí žiadny únik informácií.

Montáž kdekoľvek
Súčasťou balenia detského monitora je súprava na montáž na stenu. Možno k nemu pridať aj praktický držiak TrueLife NannyCam, ktorý stačí omotať napríklad okolo detskej postieľky.

Až 16 kamier pre lepší prehľad
Rodičovskú jednotku možno spárovať s ďalšou kamerou a aplikácia TrueLife Smart si poradí dokonca až so 16 kamerami naraz.


Technické parametre

- Pozorovací uhol: 110°
- Otáčanie kamery v horizontálnom smere: 345° (umožňuje 360° zobrazenie)
- Otáčanie kamery vo vertikálnom smere: 60° (umožňuje 165° zobrazenie)
- Automatické nočné videnie (viditeľnosť do 10 m)
- Formát videa: MP4, kompresia H.264
- Wi-Fi: 2,4 GHz (nepodporuje pásmo 5 GHz)
- Rozlíšenie videa: 2K (2304px × 1296px), HD (1280px × 720px)
- Výdrž batérie rodičovskej jednotky: 5h. 30 min.
- Maximálna kapacita microSD karty: 128 GB
- Vstup napájania: USB-C (potrebné adaptéry sú súčasťou balenia)
- Spotreba energie: 5 V, 1 A

- Rozmery (detská jednotka): 75 × 75 × 155 mm
- Hmotnosť (detská jednotka): 285 g
- Rozmery (rodičovská jednotka): 80 × 15 × 155 mm
- Hmotnosť (rodičovská jednotka): 191 g


Balenie obsahuje

- NannyCam R7 Dual Smart Camera
- Rodičovská jednotka
- 2× kábel USB-C
- 2× napájací adaptér
- Príslušenstvo pre montáž na stenu
- Návod a bezpečnostné pokyny
- Resetovací špendlík

Kategória: Vysielačky
Délka: 20,00 cm
Šířka: 21,00 cm
Hloubka: 10,20 cm
Objem: 4284,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: