ZOPA Dřevěná aktivity raketa, 2023

Neohodnotené
Značka: ZOPA
Dostupnosť Skladom - U vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní
Kód: BD_8595114407620
36,90 €
ZOPA Dřevěná aktivity raketa, 2023
Neohodnotené
Značka: ZOPA

Vesmírna zábava aj v detskej izbe
Táto raketa je vyrobená z kvalitného certifikovaného dreva, ktoré zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Na prvý pohľad zaujme svojím vesmírnym dizajnom, ktorý poteší nielen milovníkov vesmíru, ale všetky deti. Raketa Activity je zároveň Montessori hračkou, ktorá pomáha rozvíjať motorické zručnosti, priestorové vnímanie a kognitívne schopnosti.

360 stupňov zábavného učenia
Raketa obsahuje rôzne hracie prvky, ktoré vaše deti zabavia a naučia. Môžu posúvať farebné korálky po kľukatom drôte v bludisku, čo rozvíja ich jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko. Vďaka posuvným ozubeným kolieskam sa deti naučia princíp príčiny a následku. Guľôčky môžu posúvať na počítadle, aby si precvičili priestorovú orientáciu a naučili sa počítať.

Bezpečná zábava pre deti
Táto motorická hračka je pre vaše deti nielen zábavná, ale aj bezpečná. Použité materiály sú šetrné k životnému prostrediu a drevená raketa je natretá farbami na vodnej báze. Hračka prechádza prísnym testovaním v interných a externých laboratóriách, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Drevená raketa na aktivity je vhodná pre chlapcov aj dievčatá a obsahuje interaktívne prvky, ktoré zaujmú každé dieťa. Každá strana rakety prináša nové dobrodružstvo a rozvíja rôzne zručnosti. Pohybové bludisko pomáha deťom zlepšovať koordináciu oko-ruka, motoriku a priestorovú orientáciu.

Vďaka stabilným nohám má raketa vysokú stabilitu, čo umožňuje deťom hrať sa s hračkou bezpečne a bez obáv z prevrátenia.

- Vhodné pre deti od 2 rokov
- Bezpečné netoxické farby
- Odolné drevo
- Montessori prvky
- Zábavné prvky na každej strane
- Pevné nohy na zabezpečenie stability
- Skvelý tip na darček

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: