BEBETTO kombinovaný kočík LOREN Premium STELLA 05

Neohodnotené
Značka: BEBETTO

 

 

Dostupnosť Na Objednávku
Kód: BE11325 - STELLA 05
679 €
BEBETTO kombinovaný kočík LOREN Premium STELLA 05
Neohodnotené
Značka: BEBETTO
loren stella 05 g1
Novinka Tip

 

 • Bebetto kombinovaný kočík LOREN Premium

 • Bebetto  LOREN

 • Hlboká vanička kočíka Loren Premium Class je priestor, kde sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne a pohodlne. Nastaviteľná strieška s integrovanou ventilačnou sieťkou vám umožní poskytnúť vášmu dieťaťu tie najlepšie podmienky na cestovanie – ochráni ho pred vetrom, slnkom, dažďom a teplom. Vďaka odnímateľnému prednému ventilačnému panelu zaistíte vášmu drobcovi dodatočné prúdenie vzduchu v horúcich dňoch.

  V triede Loren Premium Class je gondola mimoriadne ľahká – váži len 4,1 kg! Je to možné vďaka ultraľahkému materiálu EPP, ktorý zaisťuje vynikajúcu odolnosť
  izolácia pred chladom, vodeodolnosť, a zároveň bezpečná pre životné prostredie (vďaka možnosti plnej recyklácie). Takáto nízka hmotnosť Hlbokej vaničky znamená, že hlboká verzia kočíka váži len 12,4 kg – čo z neho robí jeden z najľahších vo svojej triede.

  Aktívna rukoväť veľmi uľahčuje nastavenie striešky – stačí stlačiť rúčku na strieške. Dodatočný nekrytý panel v strieške hlbokej vaničke chráni pred prievanom studeného vzduchu. Zároveň je vybavený okienkom, vďaka ktorému aj v rozloženom stave jasne vidíte, čo dieťa v kočíku robí.

  Hlboká vanička v kočíku Loren sa dá rýchlo zložiť naplocho. Toto riešenie rozhodne uľahčuje jeho prepravu v kufri. Schopnosť zložiť gondolu tiež umožňuje pohodlné skladovanie - napríklad keď dieťa začne kočík používať.

  • Súčasťou je sieťka proti hmyzu , pláštenka do dažda , držiak na pohár , taška  , držiak na telefon
  • Rozmer rozloženého kočíka: d, š, v, 106 x 61 x 119 cm
   Rozmer zloženej konštrukcie vrátane kolies: 88x61x33 cm
   vnútorné rozmery hlbokej korby: 80 x 36x 21 cm
   vnútorné rozmery športové nadstavby: 97 x 31 cm
   priemer zadných kolies: 29 cm
   priemer predných kolies: 24 cm
   hmotnosť kočíka: 12.4 kg
   hmotnosť samotnej konštrukcie cca: 8,3 kg
   hmotnosť športovej nadstavby: 5.3 kg
   hmotnosť hlbokej korby: 4,1 kg 

   Loren Premium Class je tiež výnimočný kočík, ktorý je ideálnou voľbou pre aktívnych rodičov. Môžete ho používať pre dieťa s hmotnosťou do 22 kg (alebo do 4 rokov ). Vďaka široko nastaviteľnej chrbtovej opierke môžete dieťa umiestniť do najpohodlnejšej polohy - od ľahu až po sedenie. Strieška je tiež nastaviteľná v širokom rozsahu, poskytuje ochranu pred vetrom a slnkom. Opierka nôh je sklopná, vďaka čomu je pohodlná aj pre staršie deti.

   športovú časť je možné nakliknuť v smere ale aj pritismere jazdy, čo vám umožní chodiť tak, aby to bolo pre vaše dieťa najpohodlnejšie. Sedadlo aj matrac sú vyrobené z mäkkej a odolnej peny, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pre mladého cestujúceho počas pobytu v kočíku. Okrem mäkkých podrúčok je zábrana nielen ochranou, ale aj pohodlnou oporou pre detské ručičky. Tento predmet je vkusne zdobený atraktívnou výšivkou.

   Loren Premium Class je kočík navrhnutý s ohľadom na najvyšší komfort a funkčnosť. Preto je možné kočík v tomto modeli zložiť  bez toho, aby ste museli demontovať sedadlo. Toto riešenie znamená pohodlie a obrovskú úsporu času –  trvá len niekoľko sekúnd.

   Loren Premium Class znamená aj dodatočnú kvalitu, pokiaľ ide o vybavenie. Súčasťou kočíka sú 2 tašky: elegantná taška na starostlivosť a priestranná nákupná taška.

   Okrem základného príslušenstva, ako je držiak na pohár, pláštenka alebo moskytiéra, súprava obsahuje aj funkčný držiak telefónu, ktorý je možné zavesiť na rám. Súčasťou sady sú aj poťahy na rám a čalúnenie, ktoré poskytujú výbornú ochranu pred poškriabaním pri preprave a skladovaní kočíka. Rozmery:

 • Súčasťou je sieťka proti hmyzu , pláštenka do dažda , držiak na pohár , taška  , držiak na telefon

   

Kategória: Kombinované kočíky
Záruka: 2 roky
Konštrukcia :: rose gold

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
PREČO PRÁVE BEBETTO?
Pre dieťa je každá prechádzka jedinečnou udalosťou. Preto nechcete myslieť na obsluhu kočíka, ale jednoducho si užiť chvíle strávené s bábätkom a nechať ho objavovať svet. V Bebetto to veľmi dobre vieme a robíme všetko pre to, aby bola každá spoločná prechádzka potešením.
Bebetto znamená pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa. Vďaka takmer 30-ročným skúsenostiam, neustálej práci na inovatívnych riešeniach a otvorenosti novým štýlom pripravujeme kočíky, ktoré splnia aj tie najvyššie očakávania.