Štvrtok a Piatok bude predajňa zatvorená⛱️

BEBETTO kombinovaný kočík Pascal Premium Stella 08

Neohodnotené
Značka: BEBETTO

 

 

Dostupnosť Skladom u výrobcu
Kód: BE11352- P 08
649 €
BEBETTO kombinovaný kočík Pascal Premium Stella 08
Neohodnotené
Značka: BEBETTO

 

BEBETTO Kombinovaný kočík PASCAL PREMIUM

 BEBETTO PASCAL PREMIUM

Splňa všetky požiadavky bezpečnostnej normy EN 1888:2004 

PASCAL Premium Class je kolekcia kočíkov, ktorá v sebe spája elegantný dizajn, vysokú kvalitu vypracovania a množstvo funkčných riešení. Najnovšia verzia je založená na dvoch farebných prevedeniach . Môžete sa spoľahnúť na atraktívne kombinácie tónovaného čalúnenia so spodnou časťou vaničky imitujúcou karbón a lesklou konštrukciou.

 Najnovšie PASCAL Premium Class je kočík 2v1, ktorý bol vyrobený s ohľadom na pohodlie pri prechádzkach. Môžete sa spoľahnúť na množstvo riešení uľahčujúcich jeho obsluhu. Nový systém regulácie striešky vám umožňuje nastaviť správnu polohu v závislosti od aktuálnych poveternostných podmienok - vrátane polozloženej pozície. Samotné nastavenie je veľmi ľahké - môžete to urobiť stlačením rukoväte na prenos vaničky, alebo ju nastaviť stlačením bočných tlačidiel, ktoré uvoľnia jej blokádu. Kryt bol doplnený odklopným panelom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pred slnkom a studeným vetrom. Priehľadné okienko zabezpečí, že aj pri odklopenom kryte máte dieťa vo vaničke pod dohľadom.

 

Posledná verzia kočíka PASCAL Premium Class má širokú škálu rozloženia striešky, ktorá chráni dieťa pred slnkom alebo vetrom. Pružinový mechanizmus automatickej blokácie túto činnosť ešte uľahčuje. Nastavením polohy opierky chrbta a opierky nôh môžete dať malého pasažiera do pohodlnej polohy - vrátane ľahnutia. Športová časť kočíka je vybavená odkrytým ventilačným panelom, ktorý je taktiež s okienkom, ktoré vám umožní sledovať vaše dieťa a mať ho pod dohľadom.

 

Odnímateľná bariérka s praktickým tlačidlom určite uľahčuje vkladanie a vyberanie dieťaťa z kočíka. 5-bodové pásy boli zmodernizované (nový bod uchytenia rozkrokového pásu) a pracka bola potiahnutá mäkkým poťahom, ktorý zaistí pohodlie vášho dieťaťa pri cestovaní. Sedadlo je možné nastaviť v smere aj proti smeru jazdy. Ak chcete sedadlo vybrať, stačí stlačiť dve tlačidlá na obidvoch stranách a nadvihnúť ho.

 

PASCAL Premium Class je model, ktorý sa pohodlne ovláda. Bezúdržbové Flexy kolesá sú pružné (nie sú horšie ako nafukovacie kolesá) a zároveň sa nemusíte starať o problém s tlakom v pneumatikách. Za odpruženie kočíka zodpovedá: Systém SAS (Shock Absorption System), dvojstupňové mäkké / tvrdé bočné tlmiče a nastaviteľné zadné tlmiče. Vďaka systému DMS (Direction Memory System) kolesá po nadvihnutí zo zeme nemenia svoju polohu, čo im zabraňuje dostať sa do vibrácií, keď sa znovu dostanú do kontaktu so zemou. Skladanie PASCAL Premium Class trvá len chvíľu a nevyžaduje žiadne úsilie. Vďaka malým rozmerom po zložení a nízkej hmotnosti konštrukcie sa kočík dá ľahko prenášať.

Najľahšía vanička na trhu. Váha 2,9 kg.

Dno hlbokej vaničky je vyrobené z termo izolačného materialu EPP

Súčasťou kočíka je stojan pod hlbokú vaničku 

SAS – Shock  Absorption System
-
DMS –Direction Memory System

Kategória: Kombinované kočíky
Záruka: 2 roky
pri vypredaní- 3 - 21 dni:
Konštrukcia: rose gold

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
PREČO PRÁVE BEBETTO?
Pre dieťa je každá prechádzka jedinečnou udalosťou. Preto nechcete myslieť na obsluhu kočíka, ale jednoducho si užiť chvíle strávené s bábätkom a nechať ho objavovať svet. V Bebetto to veľmi dobre vieme a robíme všetko pre to, aby bola každá spoločná prechádzka potešením.
Bebetto znamená pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa. Vďaka takmer 30-ročným skúsenostiam, neustálej práci na inovatívnych riešeniach a otvorenosti novým štýlom pripravujeme kočíky, ktoré splnia aj tie najvyššie očakávania.